porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Którędy ciepło ucieka z domu - jak odszukać mostki termiczne?

Każdej zimy masz coraz wyższe rachunki za ogrzewanie domu? Poszukaj miejsc, przez które z twojego domu ucieka ciepło! Gdy je znajdziesz, będziesz mógł zapobiec ucieczce ciepła, uszczelniając je i ocieplając. Do znajdowania miejsc, przez które ucieka ciepło służą: kamera termowizyjna i pirometr. Jak przeprowadzić badania za ich pomocą?

ciepło dodano: 15.09.2011 10:39 | odpowiedz (1)

Jak mieć zawsze porządek w domowych rachunkach?

Jak mieć zawsze porządek w domowych rachunkach? Czy to jest w ogóle możliwe? Jakie są sprawdzone sposoby na porządek w dokumentach, rachunkach, fakturach w gospodarstwie domowym? Oto kilka sposobów, które ułatwią zachowanie porządku w domowym biurze.

dokumenty dodano: 16.04.2015 13:14

Jak zmniejszyć domowe rachunki?

Odpowiedź wydaje się oczywista - oszczędzać! Jednak wprowadzenie tego w życie może być już nieco trudniejsze. Mimo wszystko warto poznać kilka prostych zasad, które zmniejszą nasze wydatki.

oszczędzanie prądu dodano: 13.12.2014 15:41

Jak bezpiecznie kupować w sieci? Na co musisz zwrócić uwagę, nim klikniesz "KUPUJĘ"?

Coraz częściej robimy zakupy przez internet, bo to duża wygoda i oszczędność czasu. Kupując w sieci musimy jednak pamiętać o przestrzeganiu kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa, które pozwolą nam ustrzec się przed cyberoszustami.

bezpieczeństwo dodano: 19.04.2013 13:49

Ile kosztuje PRĄD? Dlaczego płacimy wysokie rachunki?

Energia elektryczna drożeje, to chyba nikogo już nie dziwi, bo dzieje się tak ze wszystkim dookoła. Z czego to wynika i ile faktycznie kosztuje nas prąd? Dlaczego tak dużo płacimy za prąd?

ceny prądu dodano: 27.01.2012 08:08

6 prostych sposobów na tańsze ogrzewanie

Zimą rachunki za energię rosną jak oszalałe. Żeby sezon grzewczy nie uderzył cię za bardzo po kieszeni, zastosuj się do zasad, które pozwolą je obniżyć.

ogrzewanie dodano: 06.11.2013 17:58

Jak panować nad budżetem domowym?

Pod koniec miesiąca zaczyna ci brakować pieniędzy, bierzesz ciągle pożyczki chwilówki? To może oznaczać, że zarabiasz za mało jak na swoje potrzeby albo... wydajesz więcej, niż zarabiasz. Słowem, twój budżet domowy ma deficyt. Co możesz zrobić, aby wystarczało od pierwszego do pierwszego?

bilans dodano: 09.08.2012 14:25

Jak oszczędzać w prosty sposób?

Warto zdyscyplinować domowy budżet, by wykryć wszystkie miejsca, gdzie wyciekają pieniądze, których na koniec miesiąca brakuje.

budżet domowy dodano: 18.11.2011 15:18

Jak płacić mniej za rachunki. Jak oszczędzać energię w domu?

Oszczędzanie energii jest nie tylko ekologiczne, ale sprawia, że nasz domowy budżet uszczupla się dużo wolniej. Jest kilka sposobów, aby bez większych wyrzeczeń przysłużyć się i przyrodzie i portfelowi. Jak możemy oszczędzać energię? Jak płacić mniejsze rachunki?

ciepło dodano: 05.12.2011 16:05 | odpowiedz (1)

WYPADEK W CENTRUM HANDLOWYM. Co zrobić, gdy zdarzy się wypadek na zakupach?

Złamałeś nogę, bo poślizgnąłeś się na mokrej podłodze w sklepie? W supermarkecie spadła ci na głowę półka? Masz prawo żądać odszkodowania.

dowody dodano: 25.10.2011 15:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Pietras, mąż Kozidrak. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Beata Kozidrak od 36 lat jest związana z Andrzejem Pietrasem ...

rachunki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. rachunki. Wszystko na temat rachunki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.