porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest Olivia Williams, pierwsza miłość Radka Sikorskiego?

Zanim minister Radosław Sikorski poznał swoją żonę Anne Applebaum, nie był samotnikiem. W młodości spotykał się z Olivią Williams, o której sam mówi, że była jego pierwszą miłością. Kim jest Olivia Williams? 

dziewczyna sikorskiego dodano: 24.01.2013 17:16

Ile pieniędzy minister spraw zagranicznych płaci za konsultacje przy pisaniu przemówień?

W resorcie Radosława Sikorskiego podobno roi się od fachowców. Ale za przemówienia i konsultacje urząd słono płaci zewnętrznym firmom i ekspertom. W 2011 roku wydano na ten cel prawie 200 tysięcy złotych!

Charles Crawford dodano: 07.02.2012 17:21

Kim jest BARTOSZ ARŁUKOWICZ - nowy MINISTER ZDROWIA w rządzie Tuska

Bartosz Arłukowicz to barwna postać w polskim parlamencie. Największa poselska strata lewicy. Jeden z lepszych transferów premiera Donalda Tuska do rządu PO-PSL. Lekarz pediatra, wykładowca Akademii Medycznej w Szczecinie został ministrem zdrowia. Kim jest zwycięzca drugiej edycji programu TVN - AGENT? 

Bartosz Arłukowicz dodano: 03.01.2012 06:01

Czy Lech Kaczyński łamał konstytucję? Dlaczego minister Sikorski tak twierdzi?

O łamanie konstytucji oskarżyli Radosława Sikorskiego prawnicy w prawicowej "Gazety Polskiej Codziennie". W odpowiedzi minister zamieścił na Twitterze wpisy, w których udowadnia, że konstytucja była łamana przez Lecha Kaczyńskiego. Jak prezydent Lech Kaczyński łamał konstytucję?

Gazeta Polska Codziennie dodano: 17.07.2012 11:19

MAJĄTKI MINISTRÓW - ile oszczędności, jakie nieruchomości i samochody mają członkowie polskiego rządu?

Zastanawiasz się, jakimi majątkami dysponują polscy ministrowie na czele z Donaldem Tuskiem? Jakie mają domy, mieszkania, oszczędności, jakimi samochodami jeżdżą? Oto podsumowanie majątków wszystkich ministrów (dane z marca 2012). Najbogatszy jest minister finansów Jacek Rostowski i szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski.

deklaracje majątkowe posłów dodano: 08.02.2012 11:18

Pogrzeb Margaret Thatcher. Którzy polscy politycy pojadą na pogrzeb Żelaznej Damy?

Żelazna Dama nie żyje, uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 17 kwietnia. Pogrzeb Margaret Thatcher nie będzie miał rangi pogrzebu państwowego, ale i tak będą na nim oficjele i politycy z całego świata. Którzy polscy politycy zjawią się na pogrzebie Margaret Thatcher?

donald tusk dodano: 16.04.2013 15:03

Katastrofa smoleńska - po co do Smoleńska lecieli politycy i członkowie rodzin katyńskich?

10 kwietnia 2010 roku wydarzyła się katastrofa smoleńska. Politycy, z prezydentem Lechem Kaczyńskim na czele, udawali się do Katynia. Mówimy, po co lecieli tam politycy i członkowie Rodzin Katyńskich?

donald tusk dodano: 05.04.2012 18:02

Świat składa hołd Wisławie Szymborskiej. Media zagraniczne o noblistce

Wisława Szymborska była ceniona na całym świecie. Jej poezję przetłumaczono na wiele języków obcych, ale cenili ją nie tylko zwykli ludzie, również wielcy jak Woody Allen, Vaclav Havel czy Umberto Eco. Jak dziś wspominają ją za granicą?

 

Nagroda Nobla dodano: 09.02.2012 09:37

Czy wiesz, co się dzieje ze służbowymi limuzynami, które BOR zakupił z okazji prezydencji Polski w UE?

Podczas polskiej prezydencji szefowie państw Unii Europejskiej goszczący w Polsce byli wożeni luksusowymi autami. Po zakończeniu prezydencji auta trafiły do najważniejszych osób w państwie. Jakie to samochody i kto nimi jeździ?

audi dodano: 25.01.2012 11:10

Kto zasiada w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego?

Rada Bezpieczeństwa Narodowego jest organem doradczym prezydenta państwa w zakresie bezpieczeństwa zewnętrznego i wewnętrznego. Kto bierze udział w posiedzeniach RBN?

Bogdan Borusewicz dodano: 09.02.2012 15:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Agatha Christie: co musisz wiedzieć o królowej kryminałów?

Agatha Christie jest najczęściej tłumaczonym autorem wszechczasów, a jeśli chodzi ...

radosław sikorski szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. radosław sikorski. Wszystko na temat radosław sikorski na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.