porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Magda Kowal – kim jest dziewczyna Rafała Majki?

Rafał Majka, nowa nadzieja polskiego kolarstwa szosowego wygrał niedawno 14. etap prestiżowego Tour de France. Podobno za każdym mężczyzną odnoszącym sukcesy stoi kobieta. W wypadku naszego nowego sportowego bohatera jest to jego narzeczona, Magda Kowal. Kim jest dziewczyna sportowca?

kolarstwo dodano: 24.07.2014 13:15

Rafał Majka — kim jest?

Polscy kolarze odnoszą coraz większe sukcesy w światowych tourach. Obok Michała Kwiatkowskiego na największy polski talent dwóch kółek wyrasta Rałaf Majka. Co warto wiedzieć o tym kolarzu?

giro d'italia dodano: 24.07.2014 13:15

Wyścig kolarski Tour de France: co warto wiedzieć?

4 lipca 2015 roku już po raz 102. wystartował słynny szosowy wyścig kolarski Tour de France. Co warto o nim wiedzieć?

kolarstwo dodano: 06.07.2015 13:44

Zarobki kolarzy. Ile Rafał Majka zarobił w 2014 roku?

Był bardzo niezadowolony, że został ściągnięty z urlopu, by pomóc Alberto Contadorowi w Tour de France. Ale polski kolarz tylko na tym zyskał. Mówimy, ile Rafał Majka zarobił w 2014 roku.

najbogatsi sportowcy dodano: 24.02.2015 10:30

Rafał Majka już po ślubie! Kim jest jego wybranka?

Ten rok należał do Rafała Majki! Polak wygrał dwa etapy Tour de France, został też najlepszym "Góralem" tego prestiżowego wyścigu. Co więcej, Polak po raz pierwszy w karierze wygrał także Tour de Pologne. Uwieńczeniem tegorocznych sukcesów zawodowych było szczęście w życiu prywatnym. Rafał Majka wziął ślub ze swoją długoletnią partnerką!

ślub dodano: 18.10.2014 23:41

Rafał Majka wygrał 5. etap Tour de Pologne! Czy Polaka stać na zwycięstwo w całym wyścigu? [VIDEO]

Po osiągnięciu życiowego sukcesu i zdobyciu koszulki najlepszego "górala" Tour de France Rafał Majka nie odpuszcza. Polak zgodnie z oczekiwaniami ekspertów walczy o zwycięstwo w Tour de Pologne. Jak na razie idzie mu to znakomicie — właśnie w fantastycznym stylu wygrał 5. etap wyścigu!

majka w tour de pologne dodano: 07.08.2014 19:01

Petr Vakoc – kim jest rywal Rafała Majki w TdP? [VIDEO]

Tour de Pologne to najbardziej prestiżowy wyścig w Polsce. W tym roku nasz rodak Rafał Majka znalazł się w gronie kandydatów do zwycięstwa. Drugi etap i koszulkę lidera zdobył jednak na razie nasz sąsiad zza południowej granicy, Czech Petr Vakoc. Dowiedz się, kim jest odkrycie Tour de Pologne 2014.

kolarstwo dodano: 05.08.2014 13:46

Tour de France 2014. Kto wygrał? Jakie miejsca zajęli Polacy?

Tour de France 2013 już za nami! Wyczerpujące 21. etapów, przejechane ponad 3,5 tys. kilometrów i walka do wyczerpania... Wygrał Włoch Vincenzo Nibali z grupy Astana. Jakie miejsca zajęli Polacy?

klasyfikacja generalna dodano: 28.07.2014 16:15

Rafał Majka wygrał 14. i 17. etap Tour de France! Czy Polaka stać na zwycięstwo w całym wyścigu?

Rafał Majka najlepszy na 14. etapie Tour de France! Polak po wspaniale rozegranym wyścigu wjechał na metę z przewagą 23 sekund nad Vincenzo Nibalim. Co wicej Polak swój sukces powtórzył także na 17. etapie! Czy Rafał Majka ma szansę na zwyciestwo w Tour de France?

Tour de France dodano: 19.07.2014 18:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Urszula Jasik-Turowska, prokurator, która będzie oskarżać Dariusza K.? Co o niej wiemy?

Urszula Jasik-Turowska to prokurator, która oskarża Dariusza K. w czasie ...

rafał majka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. rafał majka. Wszystko na temat rafał majka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.