porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Diety w chorobie nowotworowej - jak powinna wyglądać dieta chorego na raka?

Rodzaj spożywanych produktów zależy od rodzaju nowotworu. Dlatego onkolodzy podkreślają, że dieta osoby chorującej na raka powinna zawsze być bardzo indywidualna, to znaczy odpowiednio dopasowana do potrzeb organizmu chorego pacjenta. Dlatego nie ma diet uniwersalnych dla osób chorujących na nowotwory.

błonnik dodano: 14.07.2016 17:29

Dieta antyrakowa. Jakie produkty żywnościowe zmniejszają ryzyko zachorowania na nowotwory?

Dieta jest jednym z głównych, jeśli nie najważniejszym czynnikiem zwiększającym lub obniżającym ryzyko zachorowania na nowotwory. Istnieją bowiem produkty żywnościowe, które pomagają zapobiec rozwojowi tej choroby. Sprawdź, jakie produkty powinna zawierać dieta antyrakowa.

antyutleniacze dodano: 12.07.2016 18:18

Liczi: czy owoc liczi chroni przed rakiem?

Owoc liczi, czyli chińska śliwka, chroni przed rakiem piersi i wątroby. Jakie są właściwości liczi, które powodują jego cudowne działanie?

dieta antyrakowa dodano: 11.05.2016 15:42

Dlaczego warto jeść BOCZNIAKI? Czy wiesz, że boczniaki to grzyby o właściwościach leczniczych?

Boczniaki to nietypowe grzyby – w przeciwieństwie do leśnych, które są całkowicie pozbawione wartości odżywczych, boczniaki uważane są za grzyby o właściwościach leczniczych. Są w nich związki, które obniżają poziom cukru i cholesterolu, a nawet niszczą komórki nowotworowe. Jedyną ich wadą jest brak aromatu.

boczniaki dodano: 06.12.2011 17:17

Dieta antyrakowa - jakie produkty sprzyjają profilaktyce nowotworów.

Czy istnieje specjalna dieta pozwalająca zapobiegać rozwojowi raka? Niektóre składniki codziennej diety mogą w tym pomagać. Sprawdź, jakie produkty sprzyjają profilaktyce nowotworów.

dieta dodano: 19.07.2016 11:52

Nie żyje Alberta Watson. Kim była?

Alberta Watson (Faith Susan Alberta Watson) - kanadyjska aktorka urodzona 6 marca 1955 roku w Toronto. Znana głównie z roli Madeline z serialu „Nikita”, który powstawał w latach 1997-2001. Aktorka zmarła na raka mając 60 lat.

Alberta Watson dodano: 25.03.2015 07:59

Nie żyje Agnieszka Kotlarska. Kim była?

Agnieszka Kotlarska to polska aktorka, znana przede wszystkim z filmu „U Pana Boga za miedzą”. 43-letnia artystka zmarła 10 marca 2015 w Warszawie.

Agnieszka Kotlarska dodano: 17.03.2015 22:18

Marzena ERM: kim jest i dlaczego nie doszło do przeszczepu?

Marzena Erm, chora na złośliwy nowotwór, pomimo zapewnień od lekarzy nie będzie mogła poddać się przeszczepowi. Mówimy, kim jest Marzena Erm i dlaczego nie doszło do wyczekiwanego przeszczepu.

białaczka dodano: 10.11.2014 14:17

Horoskop miłosny na sierpień dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki jest?

Rozstania i powroty, miłość i niezrozumienie. Kłótnie czy szczęście? Zobacz, co gwiazdy przewidziały dla Ciebie w sierpniu. Przeczytaj miłosny horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na koncówkę wakacji!

baran dodano: 14.02.2014 17:06

Horoskop miłosny na lipiec dla wszystkich znaków zodiaku. Jaki jest?

Gorący lipiec wielu z Was rozgrzeje, część niestety czeka trochę chłodu. Mówi się, że miłość jest jak masło - odrobina chłodu utrzymuje ją w świeżości. Jak będzie z Wami?

baran dodano: 28.02.2014 14:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Mateusz Lisiecki — kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Na Balu Dziennikarzy, u boku Magdaleny Waligórskiej, aktorki znanej z ...

rak szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. rak. Wszystko na temat rak na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.