porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy jedzenie z mikrofalówki jest niezdrowe?

Często nie mamy innego wyjścia – przynosimy do pracy obiad, który następnie odgrzewamy w kuchence mikrofalowej. Na temat kuchenek krąży wiele mitów - mówi się na przykład o ich rakotwórczym działaniu. A jakie są fakty? Czy korzystanie z popularnej mikrofali jest bezpieczne dla naszego zdrowia?

fale elektromagnetyczne dodano: 15.02.2012 06:00

Jakich ryb unikać w święta?

Czy powinniśmy wierzyć zapewnieniom, że ryby to samo zdrowie? Niekoniecznie! Okazuje się, że ryby zawierają najwięcej rtęci. A to groźna trucizna, która może uszkodzić układ nerwowy, nerki, jelita, a nawet mózg! Jakich ryb powinniśmy unikać?

czy warto jeść dodano: 11.12.2013 15:45

Co jeść, by uniknąć miażdzycy?

Zdrowa dieta odgrywa ogromną rolę w profilaktyce wielu chorób. Czy wiesz, co najlepiej jeść, aby uchronić się przed miażdżycą? 

brokuły dodano: 13.02.2012 14:24

GREJPFRUT - jakie ma właściwości ten owoc cytrusowy? Poznaj lepiej grejpfruta!

Czy wiesz, że grejpfrut jest rośliną leczniczą! W tych popularnych owocach kryje się około 400 związków chemicznych. Część z nich jest wciąż badana przez naukowców, którzy chcą odkryć jak można je wykorzystać przy leczeniu wielu chorób, między innymi raka. Dlatego nie zapomnij o grepfrucie w codziennej diecie!

cholesterol dodano: 31.10.2011 14:05

Dlaczego brakuje leków do chemioterapii? Co mają zrobić chorzy na raka, którym odmówiono leczenia?

Lista szpitali, w których brakuje leków do chemioterapii lub w których za moment skończa się zapasy rośnie! Co mają zrobić chorzy na raka, dla których nie ma leków koniecznych do chemioterapii? Czekać ze świadomością, że każdy dzień zwłoki pracuje na ich niekorzyść i za chwilę na wyleczenie może być za późno? 

brak leków dodano: 20.04.2012 10:04

Nowotwory - jakie badania diagnostyczne należy wykonać? Jakie badania wykrywają raka?

Wcześnie wykryty nowotwór znacznie zwiększa szanse na wyleczenie! Warto o tym pamiętać i udać się do onkologa, choćby na zwykła rozmowę... Pamiętajmy także, że nie ma jednego badania, które wykrywa raka! W zależności od miejsca podejrzenia choroby musimy zrobić inne badania.

badania diagnostyczne dodano: 04.02.2014 12:50

Czy Viola Kołakowska ma wirusa HPV? Wirus brodawczaka ludzkiego - co to jest? Profilaktyka, diagnostyka i leczenie

Viola Kołakowska wyznała w programie "Dzień Dobry TVN", że przed narodzinami swojego drugiego dziecka dowiedziała się o tym, że jest nosicielką wirusa HPV. Hormony ciążowe przyspieszyły rozwój brodawczaka ludzkiego. Mówimy o walce Violi Kołakowskiej z rakiem.

cytologia dodano: 19.06.2013 09:14

Czy grozi ci rak - jak sprawdzić? Kto narażony jest na ryzyko nowotworu? Profilaktyka raka

Nowotwór to jedna z najstraszniejszych diagnoz, jaką człowiek może usłyszeć od lekarza. Rak od zawsze budzi strach - nic dziwnego, zbyt późne wykrycie choroby zazwyczaj kończy się śmiercią. Kto szczególnie narażony jest na ryzyko nowotworu? Jak uchronić się przed chorobą?

diagnoza raka dodano: 04.02.2014 12:50

Co dobrego dla zdrowia ma w sobie żeń-szeń? Jak działa żeń-szeń i jakie ma właściwości?

Jest najstarszą z roślin stosowanych w lecznictwie. Żadna inna nie została tak dokładnie przebadana, a jednak wciąż odkrywane są nowe właściwości żeń-szenia.

ginseng dodano: 06.06.2012 12:34

Czy wiesz, kiedy i gdzie możesz oddać hołd i pożegnać wokalistę Bogusława Meca?

Bogusław Mec odszedł w wieku 65 lat w szpitalu w Zgierzu. Jego pogrzeb odbędzie się w piątek 16 marca 2012. Każdy będzie mógł przyjść pożegnać artystę, oddać mu hołd.

aleja zasłużonych dodano: 12.03.2012 21:50 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Daniel Olbrychski: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Olbrychski. Polski aktor filmowy i teatralny, jeden z ulubionych ...

rak szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. rak. Wszystko na temat rak na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.