porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaka posadzka na balkon i taras? Gres, bruk, drewno, kompozyt... Co wybrać? [GALERIA]

Planujesz gruntowny remont balkonu lub tarasu? Zacznij od nowej posadzki. Z płytek, drewna naturalnego czy może kompozytu? Pomożemy ci podjąć dobrą decyzję.

balkon dodano: 06.07.2013 13:48 | odpowiedz (1)

BALKON – do kogo należy? Co lokator może zrobić ze swoim balkonem?

Czy z balkonem, który przylega do mieszkania, lokator może zrobić wszystko? Ewentualny nieporządek na balkonie jest z pewnością sprawą mieszkańca, ale czy podobnie jest, gdy na balkonie zawiśnie baner reklamowy? Najwięcej problemów z tym mają wspólnoty mieszkaniowe.

balkon dodano: 12.11.2013 12:13

Jak odnowić balkon? Jak przygotować balustradę do malowania?

Jak przeprowadzić renowację balkonu niedużym kosztem? Najlepiej odmalować balustradę. Łuszcząca się farba nie dodaje przecież uroku balkonowi. Podpowiadamy, jak go odnowić i radzimy, jak zaaranżować, aby stał się przyjemnym miejscem wypoczynku.

balkon dodano: 05.11.2012 14:44

Jaka podłoga na balkon? Wymieniamy płytki i deski.

Gdy posadzka na balkonie lub tarasie jest niestabilna (ma popękane płytki, wykruszone fugi czy wypaczone deski), najwyższy czas ją wymienić. Mówimy, jak to zrobić. Szybko i profesjonalnie.
balkon dodano: 21.05.2015 10:59

Jak ułożyć płytki podłogowe na balkonie lub tarasie? [SPRAWDZONE RADY]

Jeśli płytki na balkonie lub tarasie popękały, odpadają albo po prostu przestały ci się podobać, trzeba wymienić je na nowe. Z nami zrobisz to szybko i sprawnie!

płytki podłogowe dodano: 09.03.2015 12:53

Elegancki balkon. Jak odnowić balustradę drewnianą, metalową, murowaną?

Balustrada balkonowa, jak każdy element wykończenia elewacji, wymaga prac renowacyjnych. Zobacz, jakimi produktami i w jaki sposób pomalować barierkę na balkonie czy tarasie, aby odświeżyć jej wygląd i zabezpieczyć ją na dłuższy czas.

balkon dodano: 01.03.2015 15:40

Jak naprawić popękaną podłogę na balkonie i tarasie? [KROK po KROKU]

Jeśli na podłodze balkonu czy tarasu pojawiły się rysy i przebarwienia, popękały płytki albo w narożnikach wykrusza się beton, to znak, że balkon trzeba naprawić. Sama wymiana płytek nic nie da.

balkon dodano: 27.05.2014 12:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Męczyńska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Oglądając seriale i filmy nie zastanawiamy się zazwyczaj, kto stoi ...

remont balkonu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. remont balkonu. Wszystko na temat remont balkonu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.