porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Najczęściej popełniane błędy przy układaniu płytek - jak ich uniknąć?

Remontujesz łazienkę? Sprawdź, czy glazurnik nie popełnia błędów przy układaniu płytek! Remont łazienki to duży wydatek i duże zamieszanie, dlatego bardzo ważne jest, by znaleźć dobrego fachowca glazurnika. Skąd będziemy wiedzieć, czy nasz glazurnik jest dobry? Oto zasady prawidłowego przyklejania płytek.

jak przyklejać płytki dodano: 15.12.2013 15:26

Renowacja wanny metodą WANNA W WANNIE. Jak odnowić wannę bez rujnowania łazienki?

Czy twoja wanna wygląda, jakby już odsłużyła swoje i nadawała się do wymiany? Do niedawna oznaczało to kosztowny i czasochłonny remont łazienki, jednak za sprawą nowej na polskim rynku metody - „wanna w wannie” - problem można rozwiązać znacznie szybciej i taniej. Dotyczy to zarówno wanien wolnostojących, jak i tych zabudowanych. 

jak odnowić wannę dodano: 21.08.2012 14:51

Remont łazienki – na czym można zaoszczędzić? SPRAWDZONE RADY

Remont łazienki to duże przedsięwzięcie, zazwyczaj więc i kosztowne. Podpowiadamy, na czym zaoszczędzić, by wyszedł jeśli nie tanio, to przynajmniej nie bardzo drogo.

remont łazienki koszty dodano: 24.09.2013 17:06

ŁAZIENKA NA PODDASZU. Jak zaaranżować i urządzić łazienkę pod skosami?

Łazienka na poddaszu jest dość trudna do urządzenia ze względu na skosy. Trzeba dokładnie rozplanować rozmieszczenie wszystkich sprzętów, by nie okazało się, że wychodząc z wanny uderzamy głową o sufit.

aranżacja łazienki dodano: 16.04.2012 20:21 | odpowiedz (1)

Jak KROK PO KROKU samodzielnie wyremontować łazienkę?

Remont łazienki zawsze musi być generalny. Inaczej czeka cię wkrótce kolejny... Mówimy, jak samodzielnie wyremontować łazienkę - przeczytaj nasz mini poradnik. 

generalny remont łazienki dodano: 16.07.2012 23:54

Koszty remontu - na co zwrócić uwagę planując remont?

Remont mieszkania czy domu to kosztowne przedsięwzięcie. Nawet najbardziej skrupulatny matematyk może przeoczyć dodatkowe koszty remontu. Do tego dochodzi problem, kiedy za co płacimy i jak szybko musimy mieć pieniądze na spłatę ekipy remontowej.

ekipa remontowa dodano: 18.07.2013 08:03

Jak usunąć pleśń z fugi w łazience? Sposób na czyste fugi. Jak wyczyścić fugi?

W twoich fugach w łazience zagnieździły się grzyby? Fugi wyglądają okropnie i psują wygląd całej łazienki? Co robić? Zdradzamy kilka sprawdzonych sposobów na skuteczne czyszczenie fug w łazience. Jak wyczyścić fugi?

czym czyścić fugi dodano: 05.11.2012 11:28

Jak USUNĄĆ skutecznie SILIKON z kabiny prysznicowej? USUWANIE STAREGO SILIKONU

Zdarza się, że silikonowe fugi przy brodziku ciemnieją, bo zaatakowała je pleśń. Czas je wymienić. Nie jest to trudne, więc można zrobić to samodzielnie. Jak szybko i skutecznie usunąć stary silikon?

jak wymienić fugę dodano: 04.04.2012 11:31 | odpowiedz (3)

Montaż brodzika KROK PO KROKU. Jak to robić? [SPRAWDZONE RADY]

Brodzik możesz zamontować samemu, ale musisz pamiętać o zachowaniu pewnych wymogów. Źle zamontowany brodzik będzie np. przeciekał albo okaże się niestabilny. Oto na co zwrócić uwagę, montując brodzik w łazience.

brodzik dodano: 18.02.2015 12:40

Stelaż WC z gotową obudową – sposób na szybko remont. Co warto wiedzieć?

Urządzenia sanitarne chętnie wieszamy na stelażach instalacyjnych. To estetyczny i wygodny w użytkowaniu sposób montażu, dodatkowo dający szansę na ciekawe i niebanalne zaaranżowania przestrzeni w łazience.

aranżacja łazienki dodano: 03.02.2015 11:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA,  RODZINA]
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Wieleba przez 4 lata był panem Lotto i dał ...

remont łazienki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. remont łazienki. Wszystko na temat remont łazienki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.