porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak najlepiej zabezpieczyć taras przed zimą?

Nowy właściwie wykonany taras nie wymaga żadnego zabezpieczenia przed zimą. Istnieją sprawdzone technologie wykonywania tarasów odpornych na niekorzystne warunki polskiej zimy. Nie od dziś wiadomo jednak, że większość tarasów w Polsce sprawia kłopoty, zwłaszcza po zimie. Czy można tego uniknąć?

budowa tarasu dodano: 04.11.2011 16:32

Jaka posadzka na balkon i taras? Gres, bruk, drewno, kompozyt... Co wybrać? [GALERIA]

Planujesz gruntowny remont balkonu lub tarasu? Zacznij od nowej posadzki. Z płytek, drewna naturalnego czy może kompozytu? Pomożemy ci podjąć dobrą decyzję.

balkon dodano: 06.07.2013 13:48 | odpowiedz (1)

Jak ułożyć płytki podłogowe na balkonie lub tarasie? [SPRAWDZONE RADY]

Jeśli płytki na balkonie lub tarasie popękały, odpadają albo po prostu przestały ci się podobać, trzeba wymienić je na nowe. Z nami zrobisz to szybko i sprawnie!

płytki podłogowe dodano: 09.03.2015 12:53

Jak naprawić popękaną podłogę na balkonie i tarasie? [KROK po KROKU]

Jeśli na podłodze balkonu czy tarasu pojawiły się rysy i przebarwienia, popękały płytki albo w narożnikach wykrusza się beton, to znak, że balkon trzeba naprawić. Sama wymiana płytek nic nie da.

balkon dodano: 27.05.2014 12:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Pola Pospieszalska, wokalistka: kim jest?

Pola Pospieszalska to polska wokalistka, która robi międzynarodową karierę. Kim ...

remont tarasu szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. remont tarasu. Wszystko na temat remont tarasu na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.