porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co zrobić z resztek świątecznego jedzenia? [POMYSŁY i PRZEPISY]

Po świętach z reguły zostaje mnóstwo jedzenia. Nie marnujmy go! Bądźmy kreatywni i wykorzystajmy resztki ze świątecznego stołu do przygotowania prostych potraw na kolejne dni. Mówimy, jakie potrawy można przyrządzić z resztek.

wędliny dodano: 27.03.2015 08:33

Co zrobić z resztkami jedzenia po świętach? SPRAWDZONE POMYSŁY

Po świętach zawsze zostaje masa jedzenia. Nie wszystko dajemy radę zjeść. Co zatem zrobić z szybko psującymi się resztkami ze stołu świątecznego? Absolutnie nie wyrzucać! Proponujemy oddać jedzenie biednym.

jedzenie po świętach dodano: 20.04.2014 17:16

Co zrobić z pieczonych wędlin po świętach? [SPRAWDZONE RADY]

Wędliny, kiełbasa i rozmaitego rodzaju mięso, które zostało nam ze świąt, nie musi się zmarnować. Co z nim zrobić? Oto nasze podpowiedzi.

wędliny dodano: 27.03.2015 08:33

Kapusta z grzybami. Co zrobić z kapustą z grzybami po świętach?

Po świętach zawsze zostaje w lodówce pełno jedzenia. Podpowiemy ci co zrobić z kapustą z grzybami, której już nikt z domowników nie chce jeść. Zobacz nasz przepis na paszteciki z ciasta francuskiego! Są tanie, łatwe i smaczne! Zobacz nasz przepis!

kapusta z grzybami dodano: 26.12.2012 17:16

Co zrobić z nadmiarem chleba po świętach?

Zdarza się, że przed świętami kupujemy dużo więcej chleba niż jesteśmy w stanie zjeść. Po kilku dniach chleb staje się twardy i niezdatny do zjedzenia. Mówimy, jak wykorzystać stary chleb. Co z robić z dużą ilością chleba - macie jakieś pomysły?

cebula dodano: 21.04.2014 12:20 | odpowiedz (1)

Co zrobić ze schabem po świętach?

Przygotowujemy jedzenia ponad miarę, a po świętach nie do końca wiemy, co z nim zrobić. Podpowiemy ci jak wykorzystać schab, którego już nikt z domowników nie chce jeść. Zobacz nasz przepis na danie jednogarnkowe! Schab z warzywami jest smaczny i zdrowy! Sprawdź nasz przepis!

 

danie jednogarnkowe dodano: 21.04.2014 12:21

Co zrobić z wędliną po świętach? PRZEPIS NA PIZZĘ!

Znowu przesadziłeś ze świątecznymi daniami? Jak tradycja nakazuje było ich aż 12, tylko co teraz zrobić z resztkami, które zalegają w lodówce? Mówimy, jak z resztek poświątecznych wędlin wyczarować pizzę! Czy macie pomysły co zrobić z dość dużą ilością świątecznej wędliny? Może jakiś gulasz lub inna ciekawa propozycja np. pizza.

dobry przepis dodano: 26.12.2012 16:59

Co zrobić ze smażonym karpiem po świętach?

Znowu przesadziłeś ze świątecznymi daniami? Jak tradycja nakazuje było ich aż 12, tylko co teraz zrobić z resztkami, które zalegają w lodówce? Mówimy, jak z resztek poświątecznych potraw wyczarować wspaniałe dania! Zobacz, co zrobić ze smażonym karpiem!

Jak smażyć karpia dodano: 26.12.2012 17:16

Co zrobić z czerstwym pieczywem?

Jak zawsze po świętach w naszych lodówkach i spiżarniach pozostało wiele niezjedzonych czy niewykorzystanych artykułów. Najczęściej nie mamy co zrobić z pieczywem, które kupiliśmy w większej ilości tak, aby nie zabrakło go podczas świąt. Podajemy kilka przepisów z suchym chlebem.

czerstwy chleb dodano: 24.04.2014 08:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?
Jan Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Joanna Przetakiewicz: Kto jest kim w rodzinie Kulczyków?

Jan Kulczyk nie żyje, jednak jego gigantyczna fortuna ma się ...

resztki ze świąt szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. resztki ze świąt. Wszystko na temat resztki ze świąt na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.