porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

REPREZENTACJA ANGLII na EURO 2012. W jakim składzie Anglicy zagrają na EURO 2012?

Anglia to jeden z faworytów do zdobycia tytułu mistrza Europy. Czy jednak wyspiarze są na tyle mocni, aby myśleć o sukcesie? Mówimy, w jakim składzie Anglia wystąpi na EURO 2012.

piłka nożna dodano: 04.06.2012 12:55

EURO 2012. Jaki jest skład reprezentacji Anglii? Dlaczego nie ma w niej Rio Ferdinanda?

Trener reprezentacji Anglii Roy Hodgson podał listę 23 piłkarzy, którzy znajdą się w kadrze na EURO 2012. Zobacz, kto się na niej znalazł i dlaczego zabrakło gwiazdy Manchesteru United - Rio Ferdinanda.

john terry dodano: 16.05.2012 17:50

Polska - Anglia. Co stanie się z kibicami, którzy wbiegli na murawę?

Do meczu Polska - Anglia nie doszło, ale nie oznacza to, że obyło się we wtorkowy wieczór bez dobrej zabawy. Oczywiście najwięcej mieli jej użytkownicy internetu za sprawą internetu, ale o rozrywkę zadbali również dwaj kibice, którzy wbiegli na boisko w trakcie ulewy. Co się z nimi stanie, czy zostaną za to ukarani i jaką karę mogą ponieść?

Anglia dodano: 17.10.2012 17:11 | odpowiedz (7)

Polska – Anglia. Kogo powołał Roy Hodgson? Analiza składu reprezentacji Anglii

Po trenerze Polski, Waldemarze Fornaliku, przyszła pora na trenera Anglii – Roya Hodgsona, który powołał piłkarzy na mecz z Polską. Kim dysponuje Hodgson i kogo powinniśmy się najbardziej obawiać? Oto analiza reprezentacji Anglii na mecz na Stadionie Narodowym.

kto gra w meczu Polska Anglia dodano: 05.10.2012 10:03

ANGLIA - WŁOCHY EURO 2012. Trener ROY HODGSON, kim jest Roy Hodgson, trener Anglików?

Anglia - Włochy: Euro 2012. Kim on jest, przecież on się nie nadaję do tego zadania, Anglia odpuściła Euro – takie i podobne komentarze pojawiły się po tym jak trenerem Anglii został Roy Hodgson. Jak się potem okazało, był to dobry wybór. Kim jest i co osiągnął Roy Hodgson?

Anglia – Włochy dodano: 24.06.2012 13:19
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA]
Kamil Pawelski, Ekskluzywny Menel – kim jest? [ZDJĘCIA]

Ekskluzywny Menel jest dobrze zapowiadającym się męskim blogerem. Styl, który ...

roy hodgson szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. roy hodgson. Wszystko na temat roy hodgson na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.