porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zwiększyć swoją rozkosz podczas seksu?

Nie ma lepszej metody na zwiększenie rozkoszy podczas seksu niż poznanie partnera. Dobra znajomość mapy ciała ukochanego lub ukochanej to gwarancja, że stosunek zakończy się megaodjazdem. Kiedy on najwyżej ceni sobie damskie usta, kochance nie wypada robić nic innego, jak tylko klęknąć przed jego męskością. Kiedy ona szczytuje tylko wtedy, gdy jej guziczek jest czule pieszczony, partner powinien delikatnie paluszkami okrążać jej łechtaczkę miarowo, czule, aż jego kochanka zawyje z rozkoszy. Nie należy przy tym zapominać o niezwykle czułych na dotyk piersiach.

łechtaczka dodano: 08.12.2013 20:16

Dlaczego mężczyzna jako pierwszy osiąga orgazm?

Dochodzisz pierwszy? Nie ty jeden! Kiedy ty już skończyłeś twoją partnerką właśnie zaczynają targać spazmy rozkoszy. Nie przejmuj się, choć nie skończyliście razem, nic złego się nie stało. Według brytyjskich badań, tylko 29 procent par szczytuje jednocześnie. Czyli ponad 70 procent facetów może patrzeć, jak ich partnerki wręcz rozpływają im się w rękach. Jeśli należnych do tych szczęśliwców, pewnie zgodzisz się, że nie ma nic bardziej budującego, niż patrzeć na swoją kobietę, która dzięki tobie wspina się na szczyty łóżkowych rozkoszy.

orgazm dodano: 24.01.2014 16:30

Jak wykorzystać kostki lodu w sypialni?

Kiedy poczujesz, że partner płonie, sięgnij po lód. Weź przygotowaną uprzednio kostkę lodu i przejeżdżaj nią wzdłuż szyi partnera, w kierunku jego sutków, dalej w dół, wokół pępka, po wewnętrznych stronach ud. Ochładzaj teraz te miejsca, które jeszcze parę minut temu były rozgrzewane do białości. Zamiast kostek lodu możesz wprawić w taniec swoje palce, nawilżone miętowym żelem lub nawet posmarowane miętową pastą do zębów. Albo zanurzyć dłonie w chłodnej wodzie i pryskać nią na wybrane miejsca na ciele partnera. Możesz również dotykać go różnymi przedmiotami, które mają zimne powierzchnie, np. metalowymi kulkami. Albo posmarować ciało partnera ulubionymi lodami, które, topiąc się, będą znaczyć szlak do krainy rozkoszy.

lód dodano: 12.11.2013 10:36

Orgazm mózgu. Co to jest? Kto może go osiągnąć?

Orgazm mózgu - to pojęcie brzmi obco i jednocześnie znajomo. Orgazm mózgu, wbrew pozorom, niewiele wspólnego ma z łóżkiem. Jednak także przynosi rozkosz.

ASMR dodano: 14.02.2015 13:48

Dlaczego kobiety jęczą podczas seksu? Czy to rozkosz czy coś innego?

Jęki i krzyki kobiety podczas namiętnego seksu uważane są przez większość mężczyzn za sygnał pozytywny. Według nich oznacza to, ze dostarczyli swojej partnerce niesamowitych przeżyć, które nie sposób pominąc milczeniem. Mówimy, czy jest tak naprawdę. Czy odgłosy wydawane przez panie podczas stosunku zawsze oznaczają satysfakcję?

badania dodano: 22.03.2012 14:35 | odpowiedz (2)

Jak udawać orgazm?

Nie masz orgazmu, a nie chcesz robić przykrości swojemu facetowi? Chcesz by po seksie czuł się spełniony i cieszył się, że umie cię zadowolić? Tutaj znajdziesz odpowiedź, jak udawać orgazm.

orgazm dodano: 15.09.2011 12:49
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ewa Telega - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Ewa Telega to aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Niedługo zobaczymy ...

rozkosz szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. rozkosz. Wszystko na temat rozkosz na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.