porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim była Irena Jarocka? LEGENDA POLSKIEJ MUZYKI

Piosenkarka Irena Jarocka zmarła 21 stycznia 2012 w Warszawie, w wieku 66 lat. Wykonawczyni takich hitów polskiej muzyki jak „Gondolierzy znad Wisły”, „Motylem jestem", "Kocha się raz", "Odpływają kawiarenki", "Wymyśliłam Cię" i "Beatlemania story". Kim była jedna z najpiękniejszych polskich piosenkarek? Jak Irena Jarocka odniosła sukces?

Budka Suflera dodano: 15.10.2014 03:22

Jak dostać się do programu Ewy Drzyzgi? Zostań bohaterem ROZMÓW W TOKU

Nie trzeba być rodzicami Madzi z Sosnowca, żeby trafić do specjalnego odcinka Rozmów w toku. Ewa Drzyzga doceni każde odstępstwo od normy, więc jeśli masz historię, która mogłaby elektryzować widzów TVN, pchaj się śmiało przed kamerę. Jak trafić do Rozmów w Toku? Czy Ewa Drzyzga płaci swoim bohaterom za występ w Rozmowach w toku?

bartek waśniewski dodano: 18.04.2012 17:48 | odpowiedz (5)

Jak dostać się do programu ROZMOWY W TOKU? Ile możesz zarobić biorąc udział w programie EWY DRZYZGI?

Jak wziąć udział w popularnych "Rozmowach w toku". Gdzie się zgłosić? Czy można zarobić, będąc jedynie statystą wśród publiczności?

Ewa Drzyzga dodano: 03.07.2012 11:24 | odpowiedz (3)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]
Janusz Korwin-Mikke - kim jest [RODZINA, KARIERA]

Janusz Korwin-Mikke od lat budzi wiele kontrowersji w świecie polityki ...

Rozmowy w toku szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Rozmowy w toku. Wszystko na temat Rozmowy w toku na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.