porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak powołany zostanie nowy rząd? Jak powoływany jest rząd?

9 października 2011 wybraliśmy nowy parlament. Pierwsze posiedzenie Sejmu nowej kadencji zaplanowano na 8 listopada. Tego dnia do dymisji ma się podać cały rząd i premier Donald Tusk (54 l.). Następnie prezydent Bronisław Komorowski (59 l.) ponownie wskaże szefa PO na premiera.

Bronisław Komorowski dodano: 13.10.2011 16:07

Kim jest LUKAS PAPADEMOS premier Grecji? GRECJA BANKRUTEM?

Czy LUKAS PAPADEMOS uratuje Grecję przed bankructwem? Nowy premier Grecji to szanowany ekonomista. Szef tymczasowego rządu koalicyjnego chce uchronić swój kraj przed bankructwem. Przeczytaj kim jest LUKAS PAPADEMOS? Czy nowy premier Grecji ma szanse na uratowanie swojego kraju?

bankructwo dodano: 11.11.2011 10:00

Kim jest BARTOSZ ARŁUKOWICZ - nowy MINISTER ZDROWIA w rządzie Tuska

Bartosz Arłukowicz to barwna postać w polskim parlamencie. Największa poselska strata lewicy. Jeden z lepszych transferów premiera Donalda Tuska do rządu PO-PSL. Lekarz pediatra, wykładowca Akademii Medycznej w Szczecinie został ministrem zdrowia. Kim jest zwycięzca drugiej edycji programu TVN - AGENT? 

Bartosz Arłukowicz dodano: 03.01.2012 06:01

MARIO MONTI - KIM JEST nowy premier Włoch?

W jaki sposób Mario Monti chce uratować Włochy przed kryzysem? Czy Monti wyciągnie Włochy z kryzysu? Kim jest nowy premier Włoch, który chce i musi wprowadzić radykalne oszczędności, żeby uratować swój kraj przed nadciągającym kryzysem.

bankructwo dodano: 15.11.2011 14:33

MAJĄTKI MINISTRÓW - ile oszczędności, jakie nieruchomości i samochody mają członkowie polskiego rządu?

Zastanawiasz się, jakimi majątkami dysponują polscy ministrowie na czele z Donaldem Tuskiem? Jakie mają domy, mieszkania, oszczędności, jakimi samochodami jeżdżą? Oto podsumowanie majątków wszystkich ministrów (dane z marca 2012). Najbogatszy jest minister finansów Jacek Rostowski i szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski.

deklaracje majątkowe posłów dodano: 08.02.2012 11:18

Czy rząd ma KARTY KREDYTOWE? Ile, jakie, ile wydaje?

W ciągu ostatnich pięciu lat rząd Donalda Tuska korzystał z 320 służbowych kart. Przy ich użyciu wydał 1 mln 882 tys. zł. Najwięcej wydali urzędnicy MON.

donald tusk dodano: 23.10.2013 11:09

Jak rządowi politycy dorabiają do pensji? Tak dorabiają posłowie

Najważniejsi politycy rządu najlepiej wiedzą w co inwestować. Oni kupują nieruchomości, a następnie wynajmują je. Tak dorabia m.in. premier Donald Tusk i ministrowie jego rządu. Jak rządowi politycy dorabiają do pensji? Tak dorabiają posłowie.

donald tusk dodano: 16.07.2013 12:21

Jakie koalicje są możliwe w Sejmie?

Wybory zakończone, wyniki ogłoszone przez PKW, a mandaty rozdane. Jakie są możliwe koalicje w Sejmie? Co się stanie gdy PO i PiS połączą swe siły? co gdy dodamy do ich zespołu 40 mandatów Ruchu Palikota i 28 - PSL? Czy to w ogóle jest możliwe? Na szczęście (nasze szczęście) tylko teoretycznie.

koalicja dodano: 08.11.2011 11:18

Czy podpisanie ACTA oznacza natychmiastowe wdrożenie ustawy?

Podpisanie umowy ACTA przez rząd Donalda Tuska wzbudza wiele protestów wśród internautów. Czy podpisanie umowy oznacza, że natychmiast zostanie ona wdrożona? 

ACTA dodano: 05.02.2012 18:55 | odpowiedz (1)

Co ukrywa rejestr korzyści majątkowych polityków? Gdzie go można znaleźć?

Rejestr korzyści majątkowych członków rządu zamieszczony jest na stronach Państwowej Komisji Wyborczej. Jak wynika z rejestru, na przykład premier Donald Tusk dostaje oryginalne prezenty, czasami od gości z zagranicy. Mówimy, jakie informacje muszą być zapisywane w rejestrze korzyści majątkowych.

donald tusk dodano: 25.01.2012 11:11
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]
Robert Leszczyński nie żyje. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Robert Leszczyński nie żyje - ta wiadomość zasmuciła wiele osób nie ...

RZĄD szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. RZĄD. Wszystko na temat RZĄD na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.