porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Przegrana w sądzie pracy: jak się odwołać dalej?

Od każdego orzeczenia sądu kończącego postępowanie można się odwołać. Także od orzeczenia sądu pracy! Jak to zrobić i co można dzięki temu uzyskać?

apelacja dodano: 11.06.2014 13:50

Prawo pracy - czy kobieta na urlopie macierzyńskim jest właściwie chroniona? Czy prawo pracy dba o pracodawcę?

Urlop macierzyński chroni przed utratą pracy, ale co jeżeli kobieta wróci do pracy w trakcie urlopu? Do czego ma prawo pracodawca w sytuacji pogorszenia finansów firmy? Czy pracownik po dobrowolnej rezygnacji z urlopu ma jakieś przywileje?

ciąża dodano: 16.11.2011 22:19

Co robić, gdy pracodawca nie płaci pensji?

Wypłata wynagrodzeń za pracę to jeden z podstawowych obowiązków pracodawcy, a niepłacenie pracownikowi pensji to ciężkie naruszenie kodeksu pracy. W sporach z pracodawcą możesz odwołać się do sądu pracy.

kodeks pracy dodano: 02.11.2011 16:51 | odpowiedz (1)

Jak podwyższyć emeryturę. Sąd Pracy

Jest szansa dla tysięcy seniorów, którzy bezskutecznie walczą o wyższe emerytury. Okazuje się, że z ZUS można wygrać. I to nawet, gdy brakuje dokumentów świadczących o wysokość naszych zarobków.

emeryci dodano: 01.08.2014 16:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Borys Budka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Borys Budka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Borys Budka, który ma zastąpić Cezarego Grabarczyka w ...

sąd pracy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. sąd pracy. Wszystko na temat sąd pracy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.