porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak sadzić magnolie? Czego potrzebują magnolie, by dobrze rosnąć?

Magnolie są drzewami, które wczesną wiosną cieszą swymi dużymi efektownymi kwiatami. Same magnoliowe krzewy też zdobią ogród. Jak posadzić magnolię, by dobrze rosła?

jak sadzić magnolie dodano: 21.06.2013 18:31

Jakie wymagania ma magnolia?

W czasie kwitnienia magnolie nie mają sobie równych w w parkach i ogrodach. Większość gatunków i odmian zakwita na początku wiosny, przykuwając uwagę nawet najbardziej obojętnych na wdzięki roślin. Jak dbać o magnolie?

krzewy ozdobne dodano: 30.03.2012 13:52

Kiedy sadzić magnolie?

Jak wyglądają najstarsze rośliny kwitnące na świecie? Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym? Pierwsze ślady magicznych magnolii znaleziono już w skamielinach datowanych na erę przedlodowcową! Piękne kwiaty i uwodzicielski zapach magnolii to prawdziwe czary w ogrodzie. Kiedy możemy sadzić magnolie?

magnolie dodano: 15.04.2015 13:13

JAK SADZIĆ MAGNOLIE? Mówimy KROK PO KROKU jak sadzić, ciąć i pielęgnować magnolie

Sprawdź, jak sadzić magnolie, to naprawdę nic trudnego. A ich obecność będzie cieszyć oko - ze względu na swoje piekne kwiaty wspaniale prezentują się nie tylko w parkach, ale i domowych ogródkach. Jak sadzić magnolie? Czego potrzebują te rośliny?

domowy ogródek dodano: 23.04.2013 07:14 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był Nikola Tesla?

Nikola Tesla to wynalazca i fizyk wszech czasów, który oprócz ...

sadzenie magnolii szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. sadzenie magnolii. Wszystko na temat sadzenie magnolii na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.