porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wielkanoc. Co po przekwitnięciu zrobić z hiacyntami i krokusami uprawianymi w donicach?

Uprawiane w donicach krokusy czy hiacynty, są często wiosenną ozdobą naszych mieszkań. Chętnie zdobimy nimi wielkanocny stół. Co z nimi zrobić kiedy przekwitną? Czy jest szansa, że pozostawione w pojemnikach zakwitną w następnym roku?

cebule dodano: 27.03.2013 11:54

Kiedy sadzić róże i tulipany: najlepszy czas na sadzenie róż i tulipanów

Coraz częściej róże, podobnie jak wiele innych gatunków roślin, są sprzedawane w pojemnikach – takie można sadzić przez cały sezon. Co innego z cebulami tulipanów. Mają swój określony czas. Kiedy najlepiej sadzić róże i tulipany?

róże dodano: 08.10.2014 13:39

Wrzesień w ogrodzie; Jakie prace wykonać? SADZENIE I PRZESADZANIE

Wiele osób wrzesień w ogrodzie kojarzy z lenistwem, a to nic bardziej mylnego! To idealny czas na szereg prac ogrodowych! Co trzeba zrobić w ogrodzie we wrześniu?

cięcie drzew dodano: 03.09.2013 09:23

TULIPANY: jak i kiedy sadzić tulipany? Wiosną czy jesienią? [VIDEO]

TULIPANY każdemu kojarzą się z wiosną. Jednak by o tej porze roku móc się cieszyć ich urodą trzeba je do gruntu posadzić jesienią poprzedniego roku. Dlaczego trzeba sadzić tulipany jesienią? Jak to robić, by ładnie kwitły?

cebulki kwiatowe dodano: 10.04.2013 16:45

Sadzenie roślin cebulowych kwitnących wiosną. Jak sadzić rośliny cebulowe zimujące w gruncie?

Wrzesień w ogrodzie to czas sadzenia roślin cebulowych zimujących w gruncie, które zakwitną wiosną. Prawidłowo zasadzone przetrwają zimę i zakwitną wiosną - tak może być np. z przebiśniegami. Mówimy jak sadzić jesienią rośliny cebulowe.

cebule kwiatowe dodano: 05.09.2012 12:16

Jakie rośliny cebulowe posadzić na trawniku?

Chciałbyś urozmaicić trawnik sadząc na nim rośliny cebulowe, ale nie wiesz na jakie się zdecydować i jak to zrobić? Jakie gatunki najlepiej się do tego nadają? Sprawdź naszą poradę. Mówimy jakie rośliny cebulowe będą najlepsze.

cebulice dodano: 21.06.2012 14:14
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Eugeniusz Bodo: kariera i rodzina

Eugeniusz Bodo, gwiazdor przedwojennego kina i teatru, zadziwiał swoją wszechstronnością ...

sadzenie roślin cebulowych szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. sadzenie roślin cebulowych. Wszystko na temat sadzenie roślin cebulowych na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.