porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wielkanoc. Co po przekwitnięciu zrobić z hiacyntami i krokusami uprawianymi w donicach?

Uprawiane w donicach krokusy czy hiacynty, są często wiosenną ozdobą naszych mieszkań. Chętnie zdobimy nimi wielkanocny stół. Co z nimi zrobić kiedy przekwitną? Czy jest szansa, że pozostawione w pojemnikach zakwitną w następnym roku?

cebule dodano: 27.03.2013 11:54

Kiedy sadzić róże i tulipany: najlepszy czas na sadzenie róż i tulipanów

Coraz częściej róże, podobnie jak wiele innych gatunków roślin, są sprzedawane w pojemnikach – takie można sadzić przez cały sezon. Co innego z cebulami tulipanów. Mają swój określony czas. Kiedy najlepiej sadzić róże i tulipany?

róże dodano: 08.10.2014 13:39

Wrzesień w ogrodzie; Jakie prace wykonać? SADZENIE I PRZESADZANIE

Wiele osób wrzesień w ogrodzie kojarzy z lenistwem, a to nic bardziej mylnego! To idealny czas na szereg prac ogrodowych! Co trzeba zrobić w ogrodzie we wrześniu?

cięcie drzew dodano: 03.09.2013 09:23

TULIPANY: jak i kiedy sadzić tulipany? Wiosną czy jesienią? [VIDEO]

TULIPANY każdemu kojarzą się z wiosną. Jednak by o tej porze roku móc się cieszyć ich urodą trzeba je do gruntu posadzić jesienią poprzedniego roku. Dlaczego trzeba sadzić tulipany jesienią? Jak to robić, by ładnie kwitły?

cebulki kwiatowe dodano: 10.04.2013 16:45

Sadzenie roślin cebulowych kwitnących wiosną. Jak sadzić rośliny cebulowe zimujące w gruncie?

Wrzesień w ogrodzie to czas sadzenia roślin cebulowych zimujących w gruncie, które zakwitną wiosną. Prawidłowo zasadzone przetrwają zimę i zakwitną wiosną - tak może być np. z przebiśniegami. Mówimy jak sadzić jesienią rośliny cebulowe.

cebule kwiatowe dodano: 05.09.2012 12:16

Jakie rośliny cebulowe posadzić na trawniku?

Chciałbyś urozmaicić trawnik sadząc na nim rośliny cebulowe, ale nie wiesz na jakie się zdecydować i jak to zrobić? Jakie gatunki najlepiej się do tego nadają? Sprawdź naszą poradę. Mówimy jakie rośliny cebulowe będą najlepsze.

cebulice dodano: 21.06.2012 14:14
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ewelina Zwijacz-Kozica - kim jest?
Ewelina Zwijacz-Kozica - kim jest?

Ewelina Zwijacz-Kozica jest pierwszą od ponad trzydziestu lat ratowniczką TOPR ...

sadzenie roślin cebulowych szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. sadzenie roślin cebulowych. Wszystko na temat sadzenie roślin cebulowych na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.