porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

JAK POSADZIĆ TUJE? W jakich odstępach posadzić tuje?

Urządzanie ogrodu najczęściej rozpoczynamy od żywopłotu - zielonej ściany dającej nam odrobinę prywatności. Wciąż bardzo popularną rośliną wybieraną na żywopłot jest żywotnik, czyli popularna tuja. Mówimy, jak prawidłowo posadzić żywotniki.

iglaki na żywopłot dodano: 04.05.2012 23:58

Tuje szmaragdowe - jak je sadzić, a potem pielęgnować?

Tuja szmargdowa, czyli żywotnik zachodni to jedna z najczęściej wybieranych roślin do sadzenia jako żywopłoty i szpalery. Jest odporna na mróz, rośnie na wszystkich rodzajach gleb i przede wszystkim wygląda bardzo efektownie. Jak sadzić tuje szmaragdowe?

jak sadzić tuje szmaragdowe dodano: 28.04.2013 10:57

Jak sadzić tuje szmaragdowe? Sadzenie tui

Sadzenie tui szmaragdowych nie wymaga zbyt dużego nakładu pracy. Aby wyrosły na bujne krzewy, należy podczas sadzenia zadbać o odpowiednią wilgotność i nawożenie. Jak sadzić tuje szmaragdowe i jak je nawozić - wyjaśniamy poniżej.

Jak sadzić tuje dodano: 23.04.2013 08:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oriana Fallaci. Kim była? Jakie miała poglądy?

Oriana Fallaci znana była nie tylko z ostrej krytyki islamu ...

sadzenie tui szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. sadzenie tui. Wszystko na temat sadzenie tui na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.