porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wykończenie schodów żelbetowych. Jaki materiał wybrać? Czym wykończyć schody wewnętrzne?

Jaki materiał wybrać do wykończenia schodów wewnętrznych? To pytania zadaje sobie wielu inwestorów po zakończeniu budowy. Płytowe schody żelbetowe to najtańszy sposób na trwałe i solidne schody wewnętrzne w domu. Wykańcza się je wraz z układaniem posadzek - najczęściej tym samym materiałem.

materiał na schody dodano: 13.11.2012 11:03 | odpowiedz (2)

Schody gotowe - na co zwrócić uwagę zanim je kupisz?

Szeroka oferta, bogaty wybór kształtów i szybki montaż to niezaprzeczalne zalety schodów gotowych. Duży wybór może jednak skutecznie utrudnić podjęcie właściwej decyzji. Podpowiadamy, jak przygotować się do zakupu gotowych schodów wewnętrznych.

pomiar schodów dodano: 05.03.2013 13:46 | odpowiedz (1)

Jakie powinny być bezpieczne i wygodne schody?

Nawet nie zdajemy sobie sprawy, ile kilometrów przemierzamy każdego dnia, wchodząc i schodząc ze schodów. Gdy są wygodne, nawet ich nie zauważamy. Jak jednak powinny być zaprojektowane, by nie stały się naszym utrapieniem? Jaką powinny mieć wysokość i szerokość?

bezpieczne schody dodano: 11.09.2012 15:06

Schody w domu. Z czego można zrobić poręcze schodów?

Gdy zamawiasz schody drewniane, gotowe, dostarczane są wraz z elementami balustrady, przystosowanymi do szybkiego połączenia ze stopniami i ścianami. Jeśli jednak wybrałeś schody z betonu, balustrady będziesz musiał kupić oddzielnie.

balustrada dodano: 24.07.2012 16:16

Schody ze szkła - aranżacyjny hit. Jak można wykorzystać szkło przy budowie schodów?

Szklane stopnie i barierki wykonane z hartowanego szkła są alternatywą dla stopni i poręczy drewnianych. Sprawdzają się w aranżacji niemal każdego, nawet bardzo wymagającego wnętrza. Jak wykorzystać szkło przy budowie schodów?

ażurowe schody dodano: 18.07.2012 13:51

Jakie schody wewnętrzne są trwałe?

Schodami podążamy wielokrotnie w ciągu dnia, dlatego powinny być one trwałe. Zobacz, jakie schody przetrwają pokolenia? Czym je wykończyć, aby nawet po kilkudziesięciu latach wyglądały dobrze?

okładziny schodów dodano: 28.12.2011 10:36
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Zuzanna Borucka? Oto, co trzeba wiedzieć o popularnej ...

schody wewnętrzne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. schody wewnętrzne. Wszystko na temat schody wewnętrzne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.