porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Schody zewnętrzne – jak, czym je wykończyć? [MATERIAŁY]

Zbudowaliśmy dom. Teraz zewnętrzne schody czekają na atrakcyjne wykończenie. Drewno, klinkier, granit czy porcelanowy gres – co wybrać?

schody dodano: 30.04.2015 14:38

Schody zewnętrzne – o czym pamiętać przy budowie? [SPRAWDZONE RADY]

Zewnętrzne schody betonowe mogą być bardzo trwałe. Trzeba tylko podczas budowy przestrzegać paru zasad.

schody dodano: 30.04.2015 14:35

Stopnie blokowe, schody blokowe – czym są, gdzie je stosować?

Tradycyjny sposób konstruowania schodów polega na przygotowaniu betonowej podstawy, którą pokrywa się wybranym materiałem. Stopnie blokowe to gotowe elementy, z których schody można wykonać w jeden dzień.

schody dodano: 15.04.2015 09:30

Schody zewnętrzne – z czego je wykonać? [KONSTRUKCJA]

Schody zewnętrzne w domu oprócz funkcji praktycznej, mogą pełnić również rolę dekoracyjną. Podpowiadamy z czego wykonać schody zewnętrzne, aby były trwałe i praktyczne!
schody dodano: 29.10.2014 10:26

Jak naprawić zniszczone betonowe schody? [SPRAWDZONE RADY]

Zewnętrzne schody betonowe, chociaż wytrzymałe, również z czasem się niszczą. Beton się kruszy, stopnie mogą się odłupywać. Zniszczenia ujawniają się najczęściej po mroźnej, długiej zimie i spowodowane są wilgocią i wodą, która zamarza i rozsadza strukturę betonu. Co z tym zrobić?

schody betonowe dodano: 28.10.2014 19:54

Schody w domu. Z czego można zrobić poręcze schodów?

Gdy zamawiasz schody drewniane, gotowe, dostarczane są wraz z elementami balustrady, przystosowanymi do szybkiego połączenia ze stopniami i ścianami. Jeśli jednak wybrałeś schody z betonu, balustrady będziesz musiał kupić oddzielnie.

balustrada dodano: 24.07.2012 16:16
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki: będzie ślub?

Renata Kaczoruk, znana szczerzej jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. Nieśmiała modelka ...

schody zewnętrzne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. schody zewnętrzne. Wszystko na temat schody zewnętrzne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.