porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Schody zewnętrzne – jak, czym je wykończyć? [MATERIAŁY]

Zbudowaliśmy dom. Teraz zewnętrzne schody czekają na atrakcyjne wykończenie. Drewno, klinkier, granit czy porcelanowy gres – co wybrać?

schody dodano: 30.04.2015 14:38

Schody zewnętrzne – o czym pamiętać przy budowie? [SPRAWDZONE RADY]

Zewnętrzne schody betonowe mogą być bardzo trwałe. Trzeba tylko podczas budowy przestrzegać paru zasad.

schody dodano: 30.04.2015 14:35

Stopnie blokowe, schody blokowe – czym są, gdzie je stosować?

Tradycyjny sposób konstruowania schodów polega na przygotowaniu betonowej podstawy, którą pokrywa się wybranym materiałem. Stopnie blokowe to gotowe elementy, z których schody można wykonać w jeden dzień.

schody dodano: 15.04.2015 09:30

Schody zewnętrzne – z czego je wykonać? [KONSTRUKCJA]

Schody zewnętrzne w domu oprócz funkcji praktycznej, mogą pełnić również rolę dekoracyjną. Podpowiadamy z czego wykonać schody zewnętrzne, aby były trwałe i praktyczne!
schody dodano: 29.10.2014 10:26

Jak naprawić zniszczone betonowe schody? [SPRAWDZONE RADY]

Zewnętrzne schody betonowe, chociaż wytrzymałe, również z czasem się niszczą. Beton się kruszy, stopnie mogą się odłupywać. Zniszczenia ujawniają się najczęściej po mroźnej, długiej zimie i spowodowane są wilgocią i wodą, która zamarza i rozsadza strukturę betonu. Co z tym zrobić?

schody betonowe dodano: 28.10.2014 19:54

Schody w domu. Z czego można zrobić poręcze schodów?

Gdy zamawiasz schody drewniane, gotowe, dostarczane są wraz z elementami balustrady, przystosowanymi do szybkiego połączenia ze stopniami i ścianami. Jeśli jednak wybrałeś schody z betonu, balustrady będziesz musiał kupić oddzielnie.

balustrada dodano: 24.07.2012 16:16
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Helena Norowicz, 80-letnia modelka. Kim jest?
Helena Norowicz, 80-letnia modelka. Kim jest?

Mimo swoich 80-ciu lat Helena Norowicz nie ma zamiaru wycofywać ...

schody zewnętrzne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. schody zewnętrzne. Wszystko na temat schody zewnętrzne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.