porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Segregacja odpadów - kolory pojemników. Pojemniki żółte co wrzucać? Jakie odpady? Segregacja śmieci

Tak zwana ustawa śmieciowa weszła już w życie, dlatego segregowanie śmieci stało się obowiązkiem każdego z nas. Na jakie odpady przewidziany jest pojemnik żółty? Mówimy, co wrzucać do pojemników na śmieci w kolorze żółtym. Segregacja śmieci ZASADY

segregacja śmieci dodano: 03.07.2013 06:00

Jak segregować śmieci? PORADNIK SEGREGACJA ŚMIECI ZASADY

Śmieciowa rewolucja wywróciła do góry nogami dotychczasowe przyzwyczajenia Polaków dotyczące wyrzucania śmieci. Kto chce płacić mniej za ich wywóz, musi nauczyć się je segregować. Sprawdź, jak to zrobić. Jak segregować śmieci? Gdzie wyrzucać odpady? PORADNIK  SEGREGACJA ŚMIECI ZASADY

ekologia dodano: 05.07.2013 21:08

Przegląd koszy ułatwiających segregację śmieci [VIDEO]

Nie masz miejsca na kilka koszy na śmieci, ale chciałbyś segregować odpady? Rozwiązaniem tego problemu będą wielofunkcyjne kosze na śmieci. Anna Nowak Ibisz (Pani Gadżet) testuje najlepsze modele.

artykuły gospodarstwa domowego dodano: 16.03.2015 09:02

Segregacja odpadów - gdzie wyrzucać opakowania po sokach i mleku?

By mniej płacić za wywóz śmieci, trzeba je segregować. Czasami stajemy przed dylematem – do którego pojemnika wyrzucić konkretne śmieci. Czy opakowanie po mleku to plastik czy tektura? Do jakiego pojemnika je wyrzucić?

segregacja śmieci dodano: 17.09.2013 09:05

Śmieciowa rewolucja: ile zapłacimy za śmieci? Stawki dla miast wojewódzkich

1 lipca 2013 roku w chodzi w życie ustawa śmieciowa, wg której gminy przejmują gospodarkę odpadami na swoim terenie. Każda z gmin decyduje też jak śmieci będą segregowane, a co ważniejsze  - ile za wywóz odpadów zapłacą mieszkańcy. Sprawdź, ile kosztuje wywóz śmieci w miastach wojewódzkich. Segregacja śmieci ZASADY

gospodarka odpadami dodano: 25.06.2013 14:43

Segregacja śmieci w domu. Jakie najważniejsze zasady segregacji śmieci?

Od 1 lipca 2013 roku zmienia się system gospodarowania odpadami komunalnymi. Za odbiór śmieci posegregowanych zapłacimy dużo mniej niż za odbiór śmieci niesegregowanych. Wywóz tych ostatnich będzie nas kosztował o 40% więcej. Segregacja śmieci w domu się opłaca. Zobacz zasady segregacji śmieci.

jak segregować śmieci dodano: 23.05.2013 09:12

Jak segregować śmieci w domu i do jakich pojemników je wyrzucać? Segregacja śmieci ZASADY

Segregacja śmieci w Polsce, czyli prawdziwa ustawowa rewolucja! Funkcjonalne pojemniki na odpady pomogą nam jednak wywiązać się z tego zadania. Kosze na śmieci dostosowane specjalnie do segregowania resztek to podstawa ekologicznego postępowania. Jak należy segregować śmieci w dom? Jakie są zasady? Jakie są zasady segregacji śmieci?

jak segregować śmieci dodano: 07.06.2013 23:34

Segregacja śmieci - poznaj najważniejsze zasady, jak segregować śmieci?

Masz problemy z segregacją śmieci? Nie masz pewności, gdzie powinien trafić karton po mleku, a gdzie styropian? Pomożemy ci posegregować śmieci i być ekologicznym.

ekologia w domu dodano: 17.05.2013 06:50

Kontener na odpady zielone. Co do niego wyrzucać?

W domach jednorodzinnych są zazwyczaj kompostowniki. A tam, gdzie ich nie ma, firmy śmieciowe muszą postawić kontener na odpady zielone, przynajmniej w kilku punktach. Masz wątpliwości, co oprócz trawy można wrzucić do takiego kubła? Sprawdź!

gdzie wyrzucać trawę dodano: 27.05.2014 11:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?
Kim jest Krzysztof Tyniec i czego dokonał?

Krzysztofa Tyńca zapewne pamiętają wielbiciele show „Taniec z gwiazdami” (2007 ...

segregacja odpadów szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. segregacja odpadów. Wszystko na temat segregacja odpadów na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.