porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak powołany zostanie nowy rząd? Jak powoływany jest rząd?

9 października 2011 wybraliśmy nowy parlament. Pierwsze posiedzenie Sejmu nowej kadencji zaplanowano na 8 listopada. Tego dnia do dymisji ma się podać cały rząd i premier Donald Tusk (54 l.). Następnie prezydent Bronisław Komorowski (59 l.) ponownie wskaże szefa PO na premiera.

Bronisław Komorowski dodano: 13.10.2011 16:07

Ile publicznych pieniędzy wydają posłowie na podróże?

Bycie posłem to przywilej. Dzięki mandatowi parlamentarnemu politycy mogą zwiedzić cały świat. W tej kadencji korzystaja z tego na potęgę - mówimy, ile publicznych pieniędzy wydają posłowie na podróże.

delegacje dodano: 29.12.2012 14:23

JULIA PITERA, posłanka PO. KIM JEST posłanka PO z Warszawy. Zobacz SYLWETKĘ posła

Julia Pitera, posłanka Sejmu VII kadencji. Wybrana z list Platformy Obywatelskiej, w okręgu wyborczym do Sejmu nr 16 (OKW Płock). Pełnomocnik Rządu do Spraw Opracowania Programu Zapobiegania Nieprawidłowościom w Instytucjach Publicznych oraz była sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Julia Pitera dodano: 30.10.2012 13:23 | odpowiedz (1)

Pierwsze obrady nowego Sejmu otworzył marszałek senior. Jaka jest jego funkcja? Kim jest Józef Zych?

Pierwsze obrady nowego Sejmu po wyborach 2011 zostały zainaugurowane przez marszałka seniora Józefa Zycha, politycznie związanego z partią PSL. Kim jest i czym zasłynął marszałek Józef Zych?

Jan Paweł II dodano: 08.11.2011 13:05

Jaka kara grozi za przygotowywanie ZAMACHU TERRORYSTYCZNEGO na władze państwa?

Planowano zamach na polskie władze. Prokuratura i Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego udaremniła próbę zamachu terrorystycznego na najważniejsze organy konstytucyjne Polski. Podejrzany trafił do aresztu.

ABW dodano: 20.11.2012 07:58

Kobieta marszałkiem Sejmu! Kim jest Ewa Kopacz?

Ewa Kopacz – pierwszą marszałek Sejmu. Pierwszy raz w historii na czele Sejmu stanęła kobieta. Jest nią lekarz pediatra Ewa Kopacz, była minister zdrowia w rządzie Donalda Tuska. Jak przebiegało głosowanie na nowego marszałka Sejmu? Jak przebiegło pierwsze posiedzenie Sejmu?

 

 

 

kobieta dodano: 08.11.2011 15:53

Czy wiesz, którzy politycy dobrze grają w tenisa?

Poseł Platformy Obywatelskiej, aktor i satyryk Jerzy Fedorowicz to najlepszy tenisista wśród parlamentarzystów. W tenisa zaczął grać w latach 70. Po piętach w sejmowym rankingu depczą mu politycy PiS: senator Grzegorz Czelej i poseł Adam Hofman.

Adam Hofman dodano: 02.02.2012 14:59

MAJĄTEK POSŁÓW: Koźlakiewicz, Rostowski, Kosecki, Kucharski. Którzy posłowie są najbogatsi?

Ile pieniędzy mają polscy posłowie? Który poseł jest najbogatszy? Mirosław Koźlakiewicz, Jan Vincent-Rostowski, Jacek Rostowski, Roman Kosecki oa może Cezary Kucharski? Prezentujemy listę 10 najbogatyszych posłów. Większość z nich należy do partii rządzącej, czyli Platformy Obywatelskiej.

Cezary Kucharski dodano: 19.07.2013 14:47

Kim jest BARTOSZ ARŁUKOWICZ - nowy MINISTER ZDROWIA w rządzie Tuska

Bartosz Arłukowicz to barwna postać w polskim parlamencie. Największa poselska strata lewicy. Jeden z lepszych transferów premiera Donalda Tuska do rządu PO-PSL. Lekarz pediatra, wykładowca Akademii Medycznej w Szczecinie został ministrem zdrowia. Kim jest zwycięzca drugiej edycji programu TVN - AGENT? 

Bartosz Arłukowicz dodano: 03.01.2012 06:01

Jak głosować na senatora?

Dziewiatego października 2011 odbędą się wybory parlamentarne. Wyjaśniamy, jak głosować na senatorów.

karta do głosowania dodano: 09.09.2011 15:06 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Waluś, bojownik czy pospolity morderca?

Nacjonaliści i neofaszyści mają powody, żeby podziwiać nacjonalistę i neofaszystę ...

sejm szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. sejm. Wszystko na temat sejm na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.