porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WIBRATOR - bezpieczeństwo i higiena pracy! Jak uniknąć wypadku podczas używania wibratora?

Niejeden szpitalny korytarz na oddziałach laryngologii obwieszony jest gablotami wypełnionymi przedmiotami, jakie lekarzom udało się wydłubać z uszu i nosów dzieci. Chirurdzy też by mogli dorzucić co nieco. Lekarze nierzadko mówią: „nas już nic nie zdziwi”. Pewnie tak, dopóki nie przyjdzie im odgadnąć, czym jest to coś wewnątrz organizmu obolałego człowieka, co swoim wyglądem przypomina małą bombę lub niewybuch. Czy to może być wibrator?! Jak bezpiecznie używać wibratora, by nie trafić potem do lekarza?

jak używać wibratora dodano: 12.11.2020 11:08 | odpowiedz (1)

Jak zrobić miłosne ciasteczka, które zwiększą apetyt na seks? Podajemy dobry przepis

O tym, że są produkty, które mogą podnieść albo obniżyć apetyt na seks, wiemy. Ale takie działanie mają nie tylko same produkty (klasyka to np. owoce morza, truskawki, jaja czy czerwone mięso), ale pewne potrawy. A jedną z nich są ciasteczka ryżowe, łatwe w przygotowaniu i na dodatek smaczne.

afrodyzjaki dodano: 14.06.2013 18:49

Jak seks wpływa na cellulit?

Żadne kremy, żadne tam zabiegi u kosmetyczki. Żeby pozbyć się cellulitu na udach trzeba dużo i często się kochać. Jeśli nie uwierzy, zawsze możesz się powołać na badania specjalistów, którzy wyliczyli, że tylko przy pocałunku tracimy 20 kalorii. 20 minut pieszczot to wysiłek, który pochłania 50 kalorii, a ostra jazda na maksa zjada ich aż 500! Seks jest lekiem niemal na wszystko, chroni przed przeziębieniem, zawałem, a nawet przed rakiem. Kto często się kocha, ten rzadko choruje. Kiedy rozpala nas podniecenie, serce zaczyna bić szybciej. Zwiększa się siła jego skurczów, taka gimnastyka serca poprawia jego pracę i pozwala uregulować ciśnienie krwi.

cellulit dodano: 01.02.2014 07:32

Michelle Jenneke - o co tyle szumu? [wideo]

Bohaterka ostatnich dni serwisów sportowych i... dużo bardziej "niegrzecznych", Michelle Jenneke przyprawiła o rumieńce większą część widowni podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Europy Juniorów odbywających się w Barcelonie...

INTERNET dodano: 23.07.2012 13:53 | odpowiedz (1)

Jak uchronić dziecko przed sextingiem?

Niebezpieczna zabawa nastolatków z Zachodu - sexting - dotarł do Polski. Dowiedz się na czym polega to zachowanie, jaki jest stosunek polskiego prawa do sextingu. Mówimy także co zrobić, aby sexting nie zagrażał twojemu dziecku. 

edukacja seksualna dodano: 27.02.2012 12:11

Rosliny miłości - muszkatołowiec

To roslina stref tropikalnych, wilgotnych. Odurzające i pobudzające działanie gałki znane jest w Azji i Europie
afrodyzjak dodano: 28.08.2013 21:02

Co to jest bierny sadyzm?

W seksie sadyzm kojarzy się z brutalnością. Jednak istnieje coś takiego jak bierny sadyzm. Jest to po prostu celowe niezaspokajanie potrzeb seksualnych swojej partnerki. Przez co ta druga osoba czuje się smutna, rozczarowana i niezadowolona. Podobno najczęściej stosują go mężczyźni, którzy mają pretensje o coś do swoich kobiet.

przemoc dodano: 18.11.2013 18:36

Czy Polki szaleją za seksem?

Polki stają się coraz bardziej otwarte, pozbywają się zahamowań, ich nową pasją jest świntuszenie, a wyznacznikiem pozycji w stadzie liczbę zaliczonych i skonsumowanych samców. Nimfomanek jest wśród nas coraz więcej , choć mają najczęściej stałego partnera , on im nie wystarcza. One pragną kolejnych i kolejnych podbojów. Znany seksuolog Zbigniew Lew Starowicz taki stan nazywa schizofrenią od pasa w dół. Takie kompulsywne zachowanie u kobiet może być przejściowe, ale nawet jeśli zaniknie, w każdej chwili na nowo może się objawić. Teoretycznie jako prawdziwi macho powinniśmy się cieszyć, że otacza nas coraz więcej chętnych do miłosnych igraszek babeczek. Ale prawda jest bardziej porażająca. To one ruszają na łowy i bezpardonowo nas wykorzystują i porzucają.

miłosne igraszki dodano: 07.12.2013 20:19

Jak urozmaicić grę wstępną?

Pachnące słońcem owoce z bitą śmietaną, dojrzałe banany, mus czekoladowy. Mniam! Przygotowanie posiłku na ciele partnera z pewnością wymaga trochę wyobraźni i pracy, ale za to efekt może być oszałamiający. Dla obojga. Warto się o tym jak najszybciej przekonać.

bita śmietana dodano: 06.11.2013 22:34

AUTOBIOGRAFIA KEITHA RICHARDSA. Kto powinien przeczytać tę książkę?

Keith Richards? To ten pijak i narkoman z Rolling Stonesów - mógłby powiedzieć ktoś, kto nie lubi rock'n'rolla. Jednak autobiografię współtwórcy największego zespołu rockowego świata warto przeczytać. I to nie tylko dlatego, że na całym świecie okrzyknięto ją książką roku 2011.

alkohol dodano: 16.01.2012 13:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Monika Mariotti - kim jest?
Monika Mariotti - kim jest?

Monika Mariotti zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

seks szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. seks. Wszystko na temat seks na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.