porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

POPULARNE SERIALE. Jakie seriale najczęściej oglądają Polacy?

Zgodnie z danymi zebranymi przez AGB Nielsen Polacy postawili w tym sezonie w szczególności na seriale i programy rozrywkowe. Największą oglądalnością cieszą się serial "M jak Miłość" i serial kryminalno-obyczajowy "Ojciec Mateusz".

Barwy Szczęścia dodano: 04.11.2011 00:11 | odpowiedz (2)

Kogo EWA ZIĘTEK zagra w serialu "Barwy szczęścia"?

Ewa Ziętek dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia". Kogo zagra aktorka znana m.in. z roli Marty w "Złotopolskich"? W których odcinkach "Barw szczęścia" będzie można ją zobaczyć?

aktorka dodano: 30.01.2012 21:12

LUBICZ, MOSTOWIAK, CIEPLAK. Którzy serialowi bohaterowie zapadli w pamięć i dlaczego?

Wszyscy maniacy serialowi przywiązują się do swoich ulubionych bohaterów. Hanka Mostowiak to przykład postaci, która na długo zapadła widzom w pamięć. Zobacz, o których serialowych bohaterach widzowie szybko nie zapomną.

bohaterka dodano: 03.01.2012 22:20

Kiedy TVN wyświetli serial Wszyscy kochają Romana?

Serial stacji TVN "Wszyscy kochają Romana" wraca na antenę. Polska wersja amerykańskiego hitu, która została zdjęta z jesiennej ramówki, ma szanse podbić serce widzów w nowym terminie. Kiedy dokładnie rozpocznie się emisja serialu?

Bartek Kasprzykowski dodano: 13.12.2011 07:22 | odpowiedz (1)

Dlaczego Polacy oszaleli w latach 90. na punkcie serialu „Dynastia”? Pamiętacie Alexis i Krystle?

„Dynastia” to amerykański serial obyczajowy, który odmienił polską modę i mentalność. Opera mydlana emitowana była w TVP1 w latach 1990-1993. Polacy zaczęli przez „Dynastię” przerabiać swoje domostwa na siedzibę Carringtonów, kobiety robiły sobie fryzury à la Krystle i kupowały kapelusze jak Alexis.

Alexis dodano: 08.02.2012 07:00

W jakim nowym serialu zagra JULIA KAMIŃSKA, gwiazda BrzydUli?

Julia Kamińska zagra w nowym serialu komediowym „Reguły gry”. Gwieździe słynnej „BrzydUli” będą partnerować Katarzyna Kwiatkowska, Jan Jankowski, Paweł Wilczak oraz Maciej Zakościelny.

BrzydUla dodano: 08.02.2012 14:17

Jak oglądać seriale i nie zwariować?

Jak sprawić, by oglądanie seriali nie stało się torturą? Jak nie pogubić się w serialowych bohaterach 'M jak miłość', 'Na wspólnej', 'Czas honoru', 'Hotel 52' i innych seriali?

Czas honoru dodano: 20.09.2011 16:08

Kim jest KATARZYNA MACIĄG, aktorka grająca w serialu GŁĘBOKA WODA?

Piękna i skromna Mika z serialu "Głęboka woda" zdobywa coraz większą popularność wśród widzów. Kim jest Katarzyna Maciąg, która wciela się w tę rolę?

AKTOR dodano: 13.04.2012 06:25

O czym będzie nowy serial TVP "Galeria"

Seriale wciąż są modne - 30 stycznia na antenie "Jedynki" zadebiutuje kolejna telenowela. Nowy serial będzie nosić tytuł "Galeria". Kto w nim gra i o czym będzie ta telenowela?

Bartosz Porczyk dodano: 26.01.2012 17:28 | odpowiedz (5)

Co nowego słychać na planie „M jak miłość”?

Scenarzyści „M jak miłość” przygotowali dla Magdaleny Walach (prokurator Agnieszka „Żyleta” Olszewska) niezwykle bogate i skomplikowane życie osobiste.  Czy ta bohaterka to modliszka, femme fatale, czy kobieta bluszcz? Tego będzie się mozna dowiedzieć z kolejnych odcinków "M jak miłoś.

Hanka Mostowiak dodano: 27.01.2012 13:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest chłopak Kingi Dudy? Co o nim wiemy?

O Kindze Dudzie mówią teraz wszyscy! Piękna krakowianka wzbudza podziw ...

serial szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. serial. Wszystko na temat serial na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.