porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

3 Sezon serialu "Rodzinka.pl" - kiedy emisja serialu? Jakie zmiany?

Z początkiem roku szkolnego stacje telewizyjne wracają z nowymi ramówkami. Nie zabraknie w nich naszych ulubionych seriali. Program TVP 2 zapowiada nową serię cieszącego się dużą popularnością serialu "Rodzinka.pl". Kiedy będzie znów można oglądać perypetie rodziny Boskich?

Karolak dodano: 17.07.2012 06:45

Kiedy rozwód Magdaleny Różczki, aktorki znanej z serialu "Lekarze"?

Magdalena Różczka i jej mąż Michał Marzec to kolejna para show–biznesu, której nie udało się wytrwać w małżeństwie. Już za chwilę odbędzie się ich pierwsza rozprawa rozwodowa.

aktorka dodano: 25.04.2013 12:45

Polecamy w TV

Program teklewizyjny na przyszły tydzień zapowiada się naprawdę zachęcająco. Sprawdź co ciekawego przygotowały stacje dla swoich widzów.

filmy dodano: 02.09.2011 19:07

O czym jest program Jak ja wyglądam?

Na kanale Club TV możemy oglądać drugą serię programu "Jak ja wyglądam". Zobacz, o czym jest audycja, do kogo jest skierowana i kto może zgłosić się do udziału w programie. Jak się dostać do telewizyjnego show?

brytyjska aktorka dodano: 08.01.2012 10:59

JULIA, BRZYDULA, MAJKA Dlaczego seriale w TVN mają w tytułach kobiece imiona?

Na antenie TVN pojawi się serial „JULIA”. Po sukcesach „Brzyduli” i „Majki” stacja TVN liczy, że również ta produkcja podbije serca widzów. Czy zastanawialiście się kiedyś, dlaczego seriale w TVN mają w tytułach kobiece imiona? Mówimy, jak TVN przyciąga widzów.

BrzydUla dodano: 04.01.2012 14:29

Jakie SERIALE powrócą wiosną 2013? Które wracają na antenę, których NIE BĘDZIE na antenie TVP, TVN i Polsatu?

Zakończył się już sezony najpopularniejszych seriali. Jednak większość z nich wróci wiosną 2013. Pojawią się też tytuły, na które czekaliśmy dłużej. Stacja TVN wiosną 2013 pokaże na antenie trzy cotygodniowe seriale obyczajowe. Z kolei stacja TVP pokaże swoje stałe hity - Ojciec Mateusz, Komisarz Alex na pewno pojawią się na wizji. Jakie SERIALE powrócą wiosną 2013?

Czas honoru dodano: 28.11.2012 22:15 | odpowiedz (2)

Kim jest Mateusz Banasiuk, aktor grający w serialu „Pierwsza miłość”?

 Mateusz Banasiuk, znany z serialu „Pierwsza miłość”, zagrał główną rolę w filmie „Płynące wieżowce” w reżyserii Tomasza Wasilewskiego. Gra Kubę, młodego mężczyznę przerażonego rodzącą się w nim fascynacją innym mężczyzną...

gra pozorów dodano: 23.05.2013 08:11

JAKIE SĄ NAJLEPSZE polskie seriale w historii?

Wszyscy kochamy seriale. Jedni oglądają je często i głośno o tym mówią, inni się nawet nie przyznają, ale prawda jest taka, że to bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu. Oto najlepsze polskie seriale w historii:

Alternatywy 4 dodano: 20.04.2012 21:17

RODZINKA.PL: kim są Kacper, Kuba i Tomek Boscy z serialowej rodziny?

Serial rodzinka.pl ma swoją wierną widownię. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak grający małżeństwo po trzydziestce zmagający się z trudami wychowania trójki synów podbili serca widzów. Kożuchowskiej i Karolaka raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Kim prywatnie są chłopcy grający serialowych synów rodzinki.pl?  

bracia Boscy dodano: 04.01.2012 11:16

WIOSNA W TELEWIZJI. Jakie seriale wracają, jakie serialowe nowości pojawią się w programie?

Takiego sezonu serialowego jeszcze w naszych stacjach telewizyjnych nie było. W programie pojawi się tylko jedna nowość. Wrócą za to sprawdzone hity. 

Agnieszka Dygant dodano: 07.02.2013 06:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Tadeusz Rydzyk i ciekawostki z jego życia

Ojciec Tadeusz Rydzyk to prawdziwie ciekawa postać. Zobacz, czego o ...

seriale szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. seriale. Wszystko na temat seriale na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.