porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WIBRATOR - bezpieczeństwo i higiena pracy! Jak uniknąć wypadku podczas używania wibratora?

Niejeden szpitalny korytarz na oddziałach laryngologii obwieszony jest gablotami wypełnionymi przedmiotami, jakie lekarzom udało się wydłubać z uszu i nosów dzieci. Chirurdzy też by mogli dorzucić co nieco. Lekarze nierzadko mówią: „nas już nic nie zdziwi”. Pewnie tak, dopóki nie przyjdzie im odgadnąć, czym jest to coś wewnątrz organizmu obolałego człowieka, co swoim wyglądem przypomina małą bombę lub niewybuch. Czy to może być wibrator?! Jak bezpiecznie używać wibratora, by nie trafić potem do lekarza?

jak używać wibratora dodano: 12.11.2020 11:08 | odpowiedz (1)

Michelle Jenneke - o co tyle szumu? [wideo]

Bohaterka ostatnich dni serwisów sportowych i... dużo bardziej "niegrzecznych", Michelle Jenneke przyprawiła o rumieńce większą część widowni podczas lekkoatletycznych Mistrzostw Europy Juniorów odbywających się w Barcelonie...

INTERNET dodano: 23.07.2012 13:53 | odpowiedz (1)

Jak uchronić dziecko przed sextingiem?

Niebezpieczna zabawa nastolatków z Zachodu - sexting - dotarł do Polski. Dowiedz się na czym polega to zachowanie, jaki jest stosunek polskiego prawa do sextingu. Mówimy także co zrobić, aby sexting nie zagrażał twojemu dziecku. 

edukacja seksualna dodano: 27.02.2012 12:11

PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA E. J. James - dlaczego zdobyła taką popularność? Czy warto ją przeczytać?

Jedni zaczytują się w tej książce, inni uważają, że jest śmieszna, jeszcze innych gorszy. "Pięćdziesiąt twarzy Greya" reklamowana jest jako powieść, która odmieniła życie erotyczne milionów kobiet.

50 twarzy greya dodano: 30.01.2013 09:20

Przybylska i Żebrowski w scenie miłosnej. W JAKIM FILMIE?

Seksowna Przybylska i zabójczo przystojny Żebrowski pokusili się na scenę seksu tantrycznego. Znani aktorzy wcielili się w rolę pary kochanków w thrillerze ''Sęp''.

Anna Przybylska dodano: 10.09.2011 12:24

Która gwiazda powiększyła sobie piersi? [GALERIA ZDJĘĆ]

Która gwiazda poprawiała sobie biust? Czy większość polskich celebrytek ma poprawione przez chirurga plastycznego piersi? Która aktorka przyznała się do operacji plastycznych? Sprawdź, czy wiesz, które sexy gwiazdy poddały się operacji powiększenia piersi.

anna przybylska piersi dodano: 29.08.2013 13:45

Która domena internetowa jest najdroższa?

Niektóre domeny internetowe są warte fortunę. Ale jaka jest najdroższa, a zarazem najbardziej pożądana? Nie mogło być inaczej - sex.com. Żeby mieć ten adres trzeba będzie wydać grube miliony dolarów. Domenta już 18 marca trafi na aukcję i na pewno padnie rekordowa suma. Warto dodać, ze nadroższy do tej pory sprzedany adres to insure.com. W 2006 roku znalazł właściciela za 14 mln dolarów. Kolejne są: porn.com - 9,5 mln dol., business.com i diamond.com - 7,5 mln dolarów i... beer.com (7 mln dol.)

aukcja dodano: 29.10.2013 22:38

NATALIA SIWIEC na okładce PLAYBOYA. Jak dostać się na okładkę Playboy'a?

Natalia Siwiec robi błyskawiczną medialną karierę od czasu Euro 2012. Pudelek, CKM, a teraz Playboy pisze o słynne polskiej modelce. Nie ma tygodnia, by nie pojawiła się w mediach np. w Super Expressie lub w Fakcie. Teraz znów głośno o Natalii Siwiec za sprawą miesięcznika Playboy i jego okładki. Jak trafić na okładkę Playboy'a i jak trafiła tam Natalia Siwiec?

natalia siwiec dodano: 26.07.2012 16:59 | odpowiedz (3)

Czym grozi częste noszenie STRINGÓW? Dlaczego stringi są szkodliwe dla zdrowia?

Kobiety w stringach podobają się mężczyznom. Mamy więc informację złą dla nich, ale przede wszystkim dla kobiet - noszenie stringów może być przyczyną problemów!

bielizna dodano: 24.11.2012 22:07 | odpowiedz (2)

Jak wygląda badanie wykrywające HIV/AIDS? Jak i gdzie można się przebadać?

Badanie wykrywające HIV/AIDS nie boli. Jeżeli uprawiałeś niebezpieczny seks bądź miałeś kontakt z krwią osoby zakażonej – koniecznie sprawdź swój stan zdrowia! Badania robi się po trzech miesiącach od niebezpiecznego zachowania. W Polsce testy wykrywające HIV/AIDS wykonywane są za darmo i anonimowo. 

AIDS dodano: 24.01.2012 09:19 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej?

Kim jest Czesław Bielecki, mąż Ilony Łepkowskiej? Królowa polskich seriali ...

sex szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. sex. Wszystko na temat sex na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.