porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co zagra Sinfonia Varsovia swojemu miastu w roku 2012? Kiedy odbędą się bezpłatne koncerty orkiestry Sinfonia Varsovia?

Jak co roku warszawska orkiestra Sinfonia Varsovia organizuje cykl bezpłatnych koncertów. W roku 2012 festiwal rozłożony jest na dwa październikowe weekendy. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

festiwal dodano: 11.10.2012 10:24

Na czym zagrają utwór Stinga, czyli niezwykły koncert w czwartek 22 marca 2012?

Ten koncert dojdzie do skutku, jeśli zostanie ofiarowanych... 50 tysięcy kropel wody. Tyle ich potrzeba, aby nastroić szklaną harfę. Każda kropla będzie zarazem wejściówką na to muzyczne zdarzenie.

duo glass dodano: 20.03.2012 13:13

Co gra Sinfonia Varsovia swojemu miastu w roku 2014?

Festiwal muzyczny Sinfonia Varsovia swojemu Miastu odbywa się w roku 2014 po raz czternasty. Świętująca swoje 30-lecie wspaniała orkiestra oferuje warszawianom muzyczną ucztę. Na ogół bezpłatnie.

festiwal dodano: 14.10.2014 15:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kamila Nicpoń, dziewczyna Rafała Maślaka. Kim jest?

Rafał Maślak właśnie wrócił z konkursu Mister International, gdzie zdobył ...

Sinfonia Varsovia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Sinfonia Varsovia. Wszystko na temat Sinfonia Varsovia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.