porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Stereotypy Polaka na wakacjach. Skarpetki do sandałów, przeklinanie, zabieranie jedzenie "na wynos" z restauracji. Co jeszcze?

Polacy na wakacjach nie są trudni do odróżnienia od turystów z innych krajów. Wyróżniają nas nie tylko kultowe już skarpetki zakładane do sandałów. Co jeszcze?

Polak na wakacjach dodano: 15.03.2015 20:54

Bielizna dla niemowlaka: jaka jest niezbędna? [WYPRAWKA]

Niemowlęta również potrzebują bielizny, choć nieco innej, niż starsze dzieci. Co się przyda i czym się kierować przy zakupie?

Bielizna dla niemowlaka dodano: 30.06.2015 09:54

Skarpety do sandałów? Dlaczego to obciach?

Na pokazach mody wielcy kreatorzy pokazują przede wszystkim kolekcje dla kobiet. Modelki nie są anonimowe. A modele? Czy ktoś zna ich nazwiska? Panowie wzorem kreatorów mody, uważają, że mają prawo i obowiązek, mówić kobietom, w co i jak mają się ubierać! Ale już kobieta nie ma prawa krytykować ich sposobu ubierania się. Szanowni panowie, czy wiecie dlaczego zakładanie skarpet do sandałów to obciach?

moda męska dodano: 24.07.2013 22:38
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]
Otar Saralidze: kim jest aktor? [KARIERA, RODZINA]

Otar Saralidze to śpiewający i tańczący 25-letni aktor, pochodzący z ...

skarpetki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. skarpetki. Wszystko na temat skarpetki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.