porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy EKOKOSMETYKI są dobre dla każdego? Ekokosmetyki doskonałe do każdego rodzaju skóry?

Wydaje ci się, że jak sięgasz po tzw. zdrową żywność, zdrowe kosmetyki, to masz zagwarantowane lepsze zdrowie i urodę? Otóż niekoniecznie. Bo to, co z natury ma być naturalne, także może szkodzić. To raz. A dwa, że trzeba umieć wybierać, bo "nie wszystko złoto, co się świeci".

alergia na kosmetyki dodano: 07.11.2012 07:09

Czy warto sięgać po płyny do higieny intymnej?

Czy płyny do higieny intymnej to kolejny chwyt marketingowy producentów kosmetyków czy odpowiedź na rzeczywiste potrzeby kobiet? Zdania są podzielone, ale zdecydowana większość specjalistów uważa, że ich używanie ma sens.

higiena intymna dodano: 18.12.2011 12:39
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Andrzej Bargiel?

Himalaista, narciarz wysokogórski, biegacz. Rywalizuje z najlepszymi i ma w ...

skład kosmetyku szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. skład kosmetyku. Wszystko na temat skład kosmetyku na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.