porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dawid Kubacki – kim jest ten młody, utalentowany skoczek narciarski?

Polska kadra skoczków narciarskich z sezonu na sezon staje się coraz mocniejsza. Obok Kamila Stocha czy Piotra Żyły kibice pokładają coraz większe nadzieje m.in. w Dawidzie Kubackim. Kim jest Dawid Kubacki?

dawid kubacki dodano: 27.11.2013 07:47

Jakie konkursy objęte są programem Turnieju 4 Skoczni 2012/13?

Turniej Czterech Skoczni w skokach narciarskich odbywa się  już po raz 61! Kolejny konkurs będzie można oglądać na przełomie lat 2012 i 2013. Tradycyjnie jest podzielony pomiędzy dwie skocznie niemieckie i dwie austriackie. Gdzie i kiedy będą starty skoczków w Turnieju 4 Skoczni?

Adam Małysz dodano: 28.12.2012 11:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Zuzanna Borucka, youtuberka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Kim jest Zuzanna Borucka? Oto, co trzeba wiedzieć o popularnej ...

skoczkowie narciarscy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. skoczkowie narciarscy. Wszystko na temat skoczkowie narciarscy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.