porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Skoki narciarskie. Loty w Vikersund. Jakie rekordy padły 26.01.2013?

Gregor Schlirenzauer ma 23 lata i jest liderem aktualnej klasyfikacji Pucharu Świata w skokach narciarskich. Pomimo młodego wieku Austriak ma na swoim koncie kilka najważniejszych sportowych zwycięstw. 26 stycznia 2013 podczas lotów w Vikersund po swoim występie odnotował historyczne zwycięstwo. Mówimy, jakie rekordy padły podczas konkuru w Vikersund 26.02.2013.

Gregor Schlirenzauer dodano: 27.01.2013 16:29

Czy Kamil Stoch może zdobyć Puchar Świata 2011/12 w skokach narciarskich?

Trochę trudno dziś w to uwierzyć, ale jest to możliwe. Niespełna 25-letni Kamil Stoch zajmuje po konkursach w Sapporo (28 i 29.01) 5. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, z dorobkiem 740 pkt. Od lidera, Austriaka Andreasa Koflera dzielą go 254 pkt. To sporo, ale jeszcze nie przepaść.

Adam Małysz dodano: 30.01.2012 13:35

Skocznia w Wiśle poza Pucharem Świata. Dlaczego Wiśle zabrano zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich?

Miniony piękny sezon w skokach narciarskich w wykonaniu naszych zawodników rozbudził apetyty Polaków na więcej. Niestety w naszym kraju w nadchodzącym sezonie kibicować biało-czerwonym będziemy mogli tylko w Zakopanem. Dlaczego z kalendarza Pucharu Świata wycofano zawody na skoczni w Wiśle im. Adama Małysza?

Wisła dodano: 16.04.2013 15:54

Skoki narciarskie. Loty w Vikersund – jakie wyniki osiągnęli Polacy?

Przed konkursem na mamuciej skoczni w Norwegii wszyscy marzyli o dalekich skokach, a może nawet pobiciu rekordu świata w locie na najdalsza odległość (246,4 m Johana Evensena). Tych marzeń nie udało się (głównie przez jury konkursu), ale mimo tego widowisko na skoczni w Vikersund było bardzo ciekawe. Jak wypadli Polacy?

kamil stoch dodano: 26.01.2013 21:52

Skoki narciarskie. Gdzie i kiedy transmisja online PŚ w Oslo?

Konkurs Pucharu Świata w Oslo - ostatni przed mistrzostwami świata w lotach - już 9 marca. W Norwegii z Polaków o pucharowe punkty powalczą: Maciej Kot, Piotr Żyła, Jan Ziobro, Dawid Kubacki i lider klasyfikacji generalnej - Kamil Stoch. Gdzie w internecie będzie można obejrzeć transmisję PŚ w Oslo?

pś w oslo dodano: 08.03.2014 20:13

Skoki narciarskie. Gdzie i kiedy transmisja online PŚ w Planicy?

Najbliższy weekend 21-23 marca to pożegnanie ze skokami narciarskimi w tym sezonie. W Planicy rozegrane zostaną dwa konkursy indywidualne i jeden drużynowy, a Kamil Stoch po niezbyt udanych MŚ w lotach, powalczy o obronę pozycji lidera tabeli. Gdzie i kiedy transmisja TV PŚ w Planicy?

dodano: 16.03.2014 17:27

Skoki narciarskie. Kiedy Puchar Świata w Titisee-Neustadt?

Ostatnich zawodów Pucharu Świata w Lillehammer Polacy nie mogą zaliczyć do udanych. Bardzo słaby występ drużyny mieszanej i kiepskie wyniki naszych skoczków w konkursach indywidualnych ostudziły entuzjazm kibiców. Jak Polacy zaprezentują się w Titisee-Neustadt? Kiedy start zawodów?

kiedy skoki Titisee-Neustadt dodano: 10.12.2013 09:35

Jak długą tradycję ma Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem?

Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem ma już ponad 30-letnią tradycję. Już od samego początku zawodów wiele razy stawali na podium także Polacy. Dziś impreza jest jedną z największych i najbardziej popularnych w Polsce w sezonie zimowym.

puchar świata dodano: 06.01.2014 14:35

Konkursy PŚ w Willingen. Gdzie i kiedy transmisja na żywo? Dlaczego skocznia w Willingen jest wyjątkowa?

Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym zbliżają się wielkimi krokami. Swoją formę przed rywalizacją o medale skoczkowie będą mogli szlifować na zawodach Pucharu Świata w Niemczech, najpierw w konkursie w Willingen, a następnie Klingenthal i Oberstdorfie. Szczególnie warte uwagi wydają się zawody PŚ w Willingen, a to ze względu na wyjątkowość tego obiektu.

polacy w willlingen dodano: 09.02.2013 11:29

Polscy skoczkowie w zawodach Pucharu Świata 2013-14. Kto skakał najdalej?

Rok wcześniej było ich pięciu, teraz jest siedmiu. Lista polskich zwycięzców konkursow Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2013-2014 powiększyła się o dwa nazwiska.

Adam Małysz dodano: 25.03.2014 16:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?
Janina Milewska Duda: kim jest matka Andrzeja Dudy?

Media obiegła wiadomość, że matka Andrzeja Dudy zbierała podpisy poparcia ...

skoki narciarskie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. skoki narciarskie. Wszystko na temat skoki narciarskie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.