porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak urządzić wygodną łazienkę na poddaszu?

Aby łazienka była wygodna, trzeba ją dobrze zaplanować i dokładnie zaprojektować. Szczególnie ważne jest to, gdy łazienka jest na poddaszu, bo jej urządzenie utrudniają skosy. Jak sobie z nimi poradzić?

aranżacja łazienki dodano: 04.11.2011 10:13

Jak oddzielić NIEUŻYTKOWE PODDASZE od użytkowego?

Nieużytkową część poddasza nazywamy często tą strefę, która nie wymaga ogrzewania. Jednak teoretycznie użytkowa część poddasza to ta, w której pomieszczenia mają wysokość większą niż 1,9 m. Często jednak zagospodarowujemy przestrzeń pod ściankami kolankowymi, których wysokość wynosi zaledwie 1,5 m. Podpowiadamy, jak oddzielić pomieszczenia na poddaszu od jego części nieużytkowej?

ciepłe poddasze dodano: 11.10.2012 15:13

Jak prosto i solidnie zabudować skosy poddasza?

Właściwie dobrane elementy rusztu dobrze przenoszą ciężar płyt mocowanych na skosie. Dzięki temu okładzina się nie osuwa, co mogłoby powodować pękanie spoin między płytami

konstrukcja dodano: 04.10.2011 14:38
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Hanna Żudziewicz - kim jest?
Hanna Żudziewicz - kim jest?

Hanna Żudziewcz to nowa gwiazda tanecznego talent show "Danicg with ...

skosy poddasza szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. skosy poddasza. Wszystko na temat skosy poddasza na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.