porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

KWIATY NA BALKONIE. Jak zamontować skrzynie na balkonie?

Marzysz o pięknych kwiatach na balkonie, ale nie masz pojęcia, jak umieścić tam skrzynki i donice? Podpowiadamy, jak to zrobić.

balkon dodano: 20.11.2011 12:46

Jak zrobić regał ze krzynek? KROK po KROKU

Moda na recykling trwa. W jej ramach wykorzystujemy i przetwarzamy przedmioty, które mogłyby trafić na śmietnik. Żeby nadążać za trendami nie potrzebne są duże środki finansowe, wystarczy pomysłowość. Tym razem wykorzystamy skrzynki na owoce do zbudowania modułowego regału na książki i drobiazgi.
krok po kroku dodano: 11.08.2015 09:38

Pomoc bezdomnym: skrzynki na pl. Dąbrowskiego - o co chodzi?

Na warszawskim placu Dąbrowskiego stanęły metalowe skrzynki. Na drzwiach każdej z nich wisi kartka z imieniem bezdomnego oraz listą rzeczy, których potrzebuje. Warszawiacy bezinteresownie pomagają biednym.

bezdomni dodano: 17.07.2014 08:16
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Jan Król, prawa ręka ojca Rydzyka. Kim jest? Co robi?

Kim jest ojciec Jan Król, wicedyrektor Radia Maryja i Telewizji ...

skrzynki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. skrzynki. Wszystko na temat skrzynki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.