porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zapobiegać skurczom mięśni?

Bolesne skurcze mięśni to dość często spotykana dolegliwość. Najczęściej dotyczą łydek. Sprawdź, co je powoduje i jak im przeciwdziałać. Pamiętaj, że skurcz może być bardzo niebezpieczny, jeśli złapie nas np. podczas pływania.

magnez dodano: 10.01.2012 09:07

Jakie są sposoby na SKURCZE ŁYDEK?

Kurcze łydek pojawiają się z różnych powodów. Najczęściej dokuczają w nocy. Mówimy, jak uporać się z tym problemem?

gdy łydki bolą dodano: 08.02.2012 09:41

Uczucie ciężkich nóg - co je powoduje?

Po powrocie z pracy bolą cię nogi, dokuczają ci skurcze łydek, a twoje stopy są tak opuchnięte, że nie mieścisz się w ulubione buty? Dowiedz się, skąd biorą się te dolegliwości i jakich objawów niewydolności krążenia nie wolno lekceważyć!

ból dodano: 06.12.2011 06:58

Skurcze łydek - co robić, by tak nie bolało, naturalne sposoby na pozbycie się skurczy łydek

Skurcze łydek pojawiają się nagle, bez zapowiedzi i są bardzo bolesne. Są jednak naturalne sposoby, by się pozbyć tej uciążliwej dolegliwości. Co robić, by nie odczuwać skurczy łydek?

skurcze łydek co robić dodano: 12.04.2015 18:30

Jakie są najczęstsze dolegliwości podczas ciąży?

Ciąża to nie choroba, jednak wiele dolegliwości z nią związanych może wywoływać nieprzyjemne odczucia, zbliżone do tych, których doświadczamy podczas choroby. Jeśli jesteś lub planujesz być w odmiennym stanie, koniecznie zobacz, jakich dolegliwości możesz się spodziewać.

dolegliwości w ciąży dodano: 12.11.2012 07:45
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA,  RODZINA]
Daniel Wieleba - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Daniel Wieleba przez 4 lata był panem Lotto i dał ...

skurcze łydek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. skurcze łydek. Wszystko na temat skurcze łydek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.