porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Wyniki wyborów. Zobacz, które partie zwyciężyły w największych miastach Polski

Głosowałeś w wyborach 2011? Poznałeś już najnowsze wyniki wyborów? Dowiedz się, która partia polityczna wygrała w Twoim mieście. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy z największych miast Polski. 

partia dodano: 13.10.2011 14:55

Dlaczego Leszek Miller jest tymczasowym przewodniczącym SLD?

Leszek Miller oficjalnie pełni funkcję przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Choć ledwo co został na nią wybrany, kolejny przewodniczący ma zostać wyłoniony pod koniec kwietnia. Dlaczego?

Grzegorz Napieralski dodano: 25.01.2012 11:46

Kim jest BARTOSZ ARŁUKOWICZ - nowy MINISTER ZDROWIA w rządzie Tuska

Bartosz Arłukowicz to barwna postać w polskim parlamencie. Największa poselska strata lewicy. Jeden z lepszych transferów premiera Donalda Tuska do rządu PO-PSL. Lekarz pediatra, wykładowca Akademii Medycznej w Szczecinie został ministrem zdrowia. Kim jest zwycięzca drugiej edycji programu TVN - AGENT? 

Bartosz Arłukowicz dodano: 03.01.2012 06:01

Sejm – czym jest, jak działa i jaki będzie podział mandatów?

Choć nazywany jest Izbą Niższą, Sejm stanowi pierwszą izbę polskiego parlamentu i jest najwyższym organem władzy ustawodawczej. Czy wiesz ilu posłów w nim zasiada, jak jest zorganizowana praca sejmowa? Sprawdź.

PiS dodano: 11.10.2011 10:13

Poznaj swoich polityków - PRZEWODNIK po posłach Prawa i Sprawiedliwości. Kim są posłowie na Sejm VII Kadencji?

Prawo i Sprawiedliwość po wyborach 2011, wprowadziła do Sejmu 157 posłów. Sprawdź, kim są ludzie z PIS. Jacy są najbardziej znani politycy w Sejmie?

 

Jarosław Kaczyński dodano: 14.10.2011 15:34

Za co SLD zawiesiło Ryszarda Kalisza?

Zarząd SLD postanowił o zawieszeniu Ryszarda Kalisza w prawach członka SLD. Popularnego polityka czeka też sąd koleżeński. Mówimy dlaczego SLD zdecydowało się na tak drastyczny krok, jak zawieszenie Ryszarda Kalisza.

dlaczego zawiesili kalisza dodano: 07.03.2013 15:51

Partie dostały numery. Kto wystartuje z "jedynką", kto "ostatni"?

Wybory parlamentarne 2011 już 9 października. Wyborcy, którzy pójdą do urn dostaną listy wyborcze poszczególnych komitetów wyborczych z przyporządkowanymi numerami. Państwowa Komisja Wyborcza na miesiąc przed wyborami, wylosowała numery list wyborczych. Z jakimi numerami wystartują partie?

komitet wyborczy dodano: 10.09.2011 10:49

Jakie koalicje są możliwe w Sejmie?

Wybory zakończone, wyniki ogłoszone przez PKW, a mandaty rozdane. Jakie są możliwe koalicje w Sejmie? Co się stanie gdy PO i PiS połączą swe siły? co gdy dodamy do ich zespołu 40 mandatów Ruchu Palikota i 28 - PSL? Czy to w ogóle jest możliwe? Na szczęście (nasze szczęście) tylko teoretycznie.

koalicja dodano: 08.11.2011 11:18

Kim jest Grzegorz Napieralski? SYLWETKA LEWICY

Grzegorz Napieralski to największy przegrany wyborów parlamentarnych 2011. Po wynikach ogłoszonych przez Państwową Komisję Wyborczą, postanowił zrezygnować z funkcji przewodniczącego SLD. Dowiedz się kim jest Napieralski, nim zupełnie opuści ławę w Sejmie.

 

Grzegorz Napieralski dodano: 10.10.2011 15:39

Jakie były wyniki głosowań nad projektami ustawy o związkach partnerskich?

Sejm odrzucił projekty ustaw o związkach partnerskich. 25 stycznia 2013 roku żaden z trzech projektów nie znalazł uznania wymaganej większości. Jakie były wyniki głosowań nad projektami ustawy o związkach partnerskich?

PiS dodano: 26.01.2013 14:58
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ojciec Tadeusz Rydzyk i ciekawostki z jego życia

Ojciec Tadeusz Rydzyk to prawdziwie ciekawa postać. Zobacz, czego o ...

SLD szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. SLD. Wszystko na temat SLD na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.