porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co to jest slow jogging?

Slow jogging to japoński sposób na długowieczność. Powolne truchtanie mniej obciąża stawy niż klasyczny  jogging, jest więc bezpieczniejsze, a pozwala stracić 2 razy więcej kalorii niż marsz.

jogging dodano: 30.11.2014 20:22

Co to jest slow jogging i komu jest zalecany?

Pewien japoński profesor myślał o tym, jak skłonić do ruchu starsze osoby, które nigdy wcześniej nie uprawiały żadnego sportu. I wymyślił slow jogging, który okazał się panaceum na wiele dolegliwości.

bieganie bez wysiłku dodano: 06.07.2014 11:32

Slow Jogging – czym jest? Jak go uprawiać?

Jak sugeruje nazwa, Slow Jogging to bieganie w trybie bardzo wolnym. To właściwie truchtanie w tempie znacznie wolniejszym niż większość z nas to sobie wyobraża. Na czym polega Slow Jogging według profesora Hiroaki Tanaka, dyrektora Instytutu Fizjologii Sportu Uniwersytetu Fukuoka w Japonii?

slow jogging trening dodano: 14.05.2014 11:46
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?
Kim był. św. Walenty? Co wiemy o patronie zakochanych?

Co roku 14 lutego obchodzimy walentynki – w Polsce, Anglii i ...

slow jogging szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. slow jogging. Wszystko na temat slow jogging na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.