porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile trwał ślub Agaty Młynarskiej?

Agata Młynarska wzięła ślub w wielkiej tajemnicy. Nie zaprosiła kilkuset gości i nie zrobiła hucznego wesela. Zobacz, co prezenterka mówi o swoim szybkim ślubie.

Agata Młynarska dodano: 10.04.2014 12:38

Dlaczego Agata Młynarska nie zaprosiła rodziny na swój ślub?

W marcu 2014 roku Agata Młynarska po ponad rocznej znajomości poślubiła Przemysława Schmidta. Na ceremonii był cztery osoby, na weselu sto, ale wśród gości zabrakło rodziny dziennikarki. Dlaczego Młynarska jej nie zaprosiła?

Agata Młynarska dodano: 09.04.2014 11:31
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Hanna Żudziewicz - kim jest?
Hanna Żudziewicz - kim jest?

Hanna Żudziewcz to nowa gwiazda tanecznego talent show "Danicg with ...

ślub Agaty Młynarskiej szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ślub Agaty Młynarskiej. Wszystko na temat ślub Agaty Młynarskiej na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.