porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wygląda kompleks narciarsko-biathlonowy Laura, na którym w Soczi o medale olimpijskie powalczy m.in. Justyna Kowalczyk?

Podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi oczy milionów Polaków będą zwrócone w stronę Krasnej Polany. To tam, w kompleksie narciarsko-biathlonowym Laura, Justyna Kowalczyk stoczy bój o olimpijski medal. Co warto wiedzieć o Laurze? Na jakich tarasach pobiegnie Kowalczyk?

igrzyska olimpijskie 2014 dodano: 07.02.2014 13:06

Soczi 2014 Justyna Kowalczyk - z kim pobiegnie w sztafecie w sobotę 4 razy 5 km?

Justyna Kowalczyk pomimo złamanej stopy i wyczerpującego biegu na 10 km stylem klasycznym nie zrezygnuje ze startu w sztafecie 4 x 5 km. Mistrzyni olimpijska chce wesprzeć swoje koleżanki z kadry, mimo iż nikt nie wierzy w ich medalowe szanse. Kto pobiegnie w sztafecie w sobotę 4 razy 5 km?

biegi narciarskie w soczi dodano: 13.02.2014 20:14

Ukraińscy sportowcy opuszczają Soczi. Kim jest Bogdana Matsotska, która rozpoczęła ten protest?

Bogdana Matsotska, narciarka alpejska uczestniczka igrzysk w Soczi zadeklarowała rezygnację z dalszego udziału w igrzyskach. Jako powód podała krwawe zamieszki w Kijowie, za które obwinia prezydenta Janukowycza. Do protestu przyłączają się kolejni sportowcy z Ukrainy.

 

Bogdana Matsotska dodano: 20.02.2014 11:05

Ile olimpijczycy zarobią za medale w konkursach drużynowych?

Na olimpiadzie w Soczi przyszedł czas na konkursy drużynowe w skokach narciarskich. Jakie nagrody czekają na sportowców, którzy zdobędą medale? Mówimy, ile olimpijczycy zarobią za medale w konkursach drużynowych na Olimpiadzie w Soczi 2014. Sprawdź, co dostaną nasi zawodnicy, jeśli spiszą się... na medal!

dodano: 17.02.2014 17:40

Soczi 2014. Patrycja Maliszewska – kim jest polska łyżwiarka szybka?

Łyżwiarstwo szybkie nigdy nie cieszyło się w Polsce dużą popularnością. Jednak wyścigi na lodzie mogą być niezwykle ekscytujące, co nieraz udowodniła Patrycja Maliszewska. Miejmy nadzieję, że także w Soczi nasza reprezentantka w short tracku zapewni nam wielkie emocje. Kim jest zawodniczka?

patrycja maliszewska dodano: 07.02.2014 13:06

SOCZI 2014. Kim jest Luiza Złotkowska, reprezentantka Polski?

Polska kadra na Soczi 2014 nie ogranicza się do biegów i skoków narciarskich. Mocną pozycję w reprezentacji Polski mają także łyżwiarze szybcy. Jedną z najlepszych polskich łyżwiarek jest Luiza Złotkowska. Co warto o niej wiedzieć?

Luiza Złotkowska dodano: 22.02.2014 16:57

Soczi 2014. Dawid Kupczyk - kim jest chorąży polskiej reprezentacji?

Dawid Kupczyk został wybrany chorążym polskiej reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Najstarszy członek polskiej reprezentacji na tegoroczne zimowe igrzyska, o olimpijskie złoto powalczy w bobslejowej czwórce. Kim jest Dawid Kupczyk? Co warto o nim wiedzieć?

chorąży polskiej reprezentacji dodano: 07.02.2014 13:06

Soczi 2014. Polska kadra – kto pojedzie na zimowe igrzyska? [VIDEO]

7 lutego rozpoczynają się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi. Wysyłamy tam aż 56 zawodników – tyle samo co na igrzyska w Innsbrucku w 1976 roku. Ile medali zdobędą dla Polski?

igrzyska w soczi dodano: 07.02.2014 13:06

Soczi 2014. Co warto wiedzieć o olimpijskim pałacu sportów zimowych "Ajsbierg"?

Na Igrzyska Olimpisjskie w Sociz w polskiej reprezentacji znalazła się dość silna grupa łyżwiarzy. Spore szanse na olimpijskie medale mają szczególnie zawodnicy startujący w short tracku, którzy będą rywalizowali w nowo wybudowanym pałacu sportów zimowych Ajsbierg. Co warto wiedzieć o tym obiekcie?

Igrzyska Olimpijskie w Soczi dodano: 07.02.2014 19:00

Igrzyska w Soczi - program 12 lutego. Kto z Polaków powalczy o medale?

Medal olimpijski to dla sportowca najważniejsze trofeum. Przygotowania do igrzysk trwają cały rok, a i tak o tym, komu przypadnie miejsce na olimpijskim podium, często decyduje szczęście. Czy w środę, 5 dzień igrzysk w Soczi, będzie ono sprzyjało Polakom? Kto z biało-czerwonych ma szansę na medal?

Igrzyska Olimpijskie w Soczi dodano: 11.02.2014 13:04
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?

Trwa dziennikarskie i policyjne śledztwo w sprawie przedmiotów odnalezionych w ...

soczi 2014 szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. soczi 2014. Wszystko na temat soczi 2014 na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.