porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Daniel Zalewski – kim jest bobsleista oskarżony o stosowanie dopingu w Soczi?

Kolejny sportowiec przyłapany na dopingu podczas igrzysk w Soczi? Tym razem oskarżonym jest Polak – Daniel Zalewski. Nasz bobsleista nie przyznaje się do świadomego używania niedozwolonych wspomagaczy. Kim jest Daniel Zalewski?

Daniel Zalewski dodano: 15.03.2014 09:00

Podsumowanie Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Który kraj zdobył najwięcej medali?

Po 17 dniach niezwykle emocjonującej rywalizacji najlepszych sportowców z całego świata Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi dobiegły końca. Jakie kraj zdobył najwięcej medali? Na którym miejscu w końcowej klasyfikacji medalowej uplasowali się Polacy?

dodano: 23.02.2014 18:31

Podsumowanie Igrzysk Olimpijskich w Soczi. ILE MEDALI zdobyli Polacy? Kto ze sportowców rozczarował, a kto pozytywnie zaskoczył?

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi były dla Polaków najlepszymi w historii. Biało-czerwoni zdobyli aż 6 olimpijskich krążków, w tym aż cztery najcenniejsze - złote. Największą polską gwiazdą w Soczi został Kamil Stoch - podwójny mistrz olimpijski. Kto jeszcze odniósł życiowy sukces na igrzyskach?

dodano: 23.02.2014 16:12

Justyna Kowalczyk bez medalu na 30 km. Dlaczego zeszła z trasy?

W biegu na 30 km Justyna Kowalczyk nie zdobędzie medalu. W trakcie kolejnej konkurencji na Igrzyskach w Soczi, biegu na 30 km, Justyna Kowalczyk zeszła z trasy. Dlaczego Justyna Kowalczyk zeszła z trasy biegu na 30 km?

justyna kowalczyk dodano: 22.02.2014 12:39

Jaki olimpijczyk zdobył najwięcej medali na zimowych igrzyskach olimpijskich?

Medal olimpijski jest dla każdego sportowca najważniejszym wyróżnieniem. Im większa liczba olimpijskich medali w karierze zawodnika, tym większy jego prestiż. Zimowym olimpijskim rekordzistą pod tym względem jest Bjørn Dæhlie, który na igrzyskach zdobył 12 medali! Poznaj innych olimpijskich mulimedalistów!

dodano: 16.02.2014 10:49

Złoty medal dla Kamila Stocha na dużej skoczni! Jak Kamil zdobył drugie złoto?

Kamil Stoch zdobył drugi złoty medal na igrzyskach w Soczi. Tym razem na dużej skoczni. Konkurs miał bardzo dramatyczny przebieg - przeczytaj, jak Kamil Stoch zdobywał drugi złoty medal!

kamil stoch dodano: 15.02.2014 20:07

Soczi 2014. Jak Justyna Kowalczyk wywalczyła złoto?

"Albo wygram, albo zdechnę" powiedziała Justyna Kowalczyk do siebie tuż przed zawodami. Na szczęście dla niej i dla nas biegaczka narciarska pokazała wszystkim wielką wolę walki i zwyciężyła w swojej ulubionej dyscyplinie. Mówimy, jak Justyna Kowalczyk wywalczyła złoty medal w Soczi.

justyna kowalczyk soczi dodano: 13.02.2014 14:14 | odpowiedz (1)

Soczi 2014. Jak Kamil Stoch został mistrzem olimpijskim? [VIDEO]

Kandydatów do tytułu mistrza olimpijskiego na średniej skoczni było wielu. Na szczęście tylko jeden skoczek narciarski dziś zdeklasował rywali. Mówimy, jak Kamil Stoch wywalczył złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Soczi 2014.

kamil stoch dodano: 09.02.2014 19:43

Soczi 2014 - Kaski polskich skoczków - dlaczego robią furorę?

Wśród skoczków narciarskich w Soczi trwa rywalizacja ... na kaski. Stoch skacze z szachownicą polskiego lotnictwa, Ziobro ze złotym orzełkiem, Kubacki z parzenicą. Reprezentacja Korei Płd nie mogąc wygrać z Polakami na skoczni próbuje walczyć na kaski. Skaczą oni w brokatowych lśniących kaskach.

Kask Kamila Stocha dodano: 09.02.2014 15:26

Soczi 2014- jak zaprezentowali się Polacy w trakcie otwarcia igrzysk?

W piątek, 7 lutego, w Soczi rozpoczęły się oficjalnie Igrzyska Olimpijskie. Jak w trakcie ceremonii otwarcia IO 2014 zaprezentowali się Polacy?

igrzyska olimpijskie dodano: 08.02.2014 11:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?
Zmarł Richard Glatzer. Kim był?

Richard Glatzer nie żyje. Reżyser chorował na stwardnienie zanikowe boczne ...

soczi 2014 szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. soczi 2014. Wszystko na temat soczi 2014 na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.