porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Daniel Zalewski – kim jest bobsleista oskarżony o stosowanie dopingu w Soczi?

Kolejny sportowiec przyłapany na dopingu podczas igrzysk w Soczi? Tym razem oskarżonym jest Polak – Daniel Zalewski. Nasz bobsleista nie przyznaje się do świadomego używania niedozwolonych wspomagaczy. Kim jest Daniel Zalewski?

Daniel Zalewski dodano: 15.03.2014 09:00

Podsumowanie Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Który kraj zdobył najwięcej medali?

Po 17 dniach niezwykle emocjonującej rywalizacji najlepszych sportowców z całego świata Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi dobiegły końca. Jakie kraj zdobył najwięcej medali? Na którym miejscu w końcowej klasyfikacji medalowej uplasowali się Polacy?

dodano: 23.02.2014 18:31

Podsumowanie Igrzysk Olimpijskich w Soczi. ILE MEDALI zdobyli Polacy? Kto ze sportowców rozczarował, a kto pozytywnie zaskoczył?

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi były dla Polaków najlepszymi w historii. Biało-czerwoni zdobyli aż 6 olimpijskich krążków, w tym aż cztery najcenniejsze - złote. Największą polską gwiazdą w Soczi został Kamil Stoch - podwójny mistrz olimpijski. Kto jeszcze odniósł życiowy sukces na igrzyskach?

dodano: 23.02.2014 16:12

Justyna Kowalczyk bez medalu na 30 km. Dlaczego zeszła z trasy?

W biegu na 30 km Justyna Kowalczyk nie zdobędzie medalu. W trakcie kolejnej konkurencji na Igrzyskach w Soczi, biegu na 30 km, Justyna Kowalczyk zeszła z trasy. Dlaczego Justyna Kowalczyk zeszła z trasy biegu na 30 km?

justyna kowalczyk dodano: 22.02.2014 12:39

Jaki olimpijczyk zdobył najwięcej medali na zimowych igrzyskach olimpijskich?

Medal olimpijski jest dla każdego sportowca najważniejszym wyróżnieniem. Im większa liczba olimpijskich medali w karierze zawodnika, tym większy jego prestiż. Zimowym olimpijskim rekordzistą pod tym względem jest Bjørn Dæhlie, który na igrzyskach zdobył 12 medali! Poznaj innych olimpijskich mulimedalistów!

dodano: 16.02.2014 10:49

Złoty medal dla Kamila Stocha na dużej skoczni! Jak Kamil zdobył drugie złoto?

Kamil Stoch zdobył drugi złoty medal na igrzyskach w Soczi. Tym razem na dużej skoczni. Konkurs miał bardzo dramatyczny przebieg - przeczytaj, jak Kamil Stoch zdobywał drugi złoty medal!

kamil stoch dodano: 15.02.2014 20:07

Soczi 2014. Jak Justyna Kowalczyk wywalczyła złoto?

"Albo wygram, albo zdechnę" powiedziała Justyna Kowalczyk do siebie tuż przed zawodami. Na szczęście dla niej i dla nas biegaczka narciarska pokazała wszystkim wielką wolę walki i zwyciężyła w swojej ulubionej dyscyplinie. Mówimy, jak Justyna Kowalczyk wywalczyła złoty medal w Soczi.

justyna kowalczyk soczi dodano: 13.02.2014 14:14 | odpowiedz (1)

Soczi 2014. Jak Kamil Stoch został mistrzem olimpijskim? [VIDEO]

Kandydatów do tytułu mistrza olimpijskiego na średniej skoczni było wielu. Na szczęście tylko jeden skoczek narciarski dziś zdeklasował rywali. Mówimy, jak Kamil Stoch wywalczył złoty medal na igrzyskach olimpijskich w Soczi 2014.

kamil stoch dodano: 09.02.2014 19:43

Soczi 2014 - Kaski polskich skoczków - dlaczego robią furorę?

Wśród skoczków narciarskich w Soczi trwa rywalizacja ... na kaski. Stoch skacze z szachownicą polskiego lotnictwa, Ziobro ze złotym orzełkiem, Kubacki z parzenicą. Reprezentacja Korei Płd nie mogąc wygrać z Polakami na skoczni próbuje walczyć na kaski. Skaczą oni w brokatowych lśniących kaskach.

Kask Kamila Stocha dodano: 09.02.2014 15:26

Soczi 2014- jak zaprezentowali się Polacy w trakcie otwarcia igrzysk?

W piątek, 7 lutego, w Soczi rozpoczęły się oficjalnie Igrzyska Olimpijskie. Jak w trakcie ceremonii otwarcia IO 2014 zaprezentowali się Polacy?

igrzyska olimpijskie dodano: 08.02.2014 11:06
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Co robił przez 4 lata? [SUKCESY i PORAŻKI]
Minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Co robił przez 4 lata? [SUKCESY i PORAŻKI]

Miały być tańsze leki, skrócenie kolejek i szybkie leczenie dla ...

soczi 2014 szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. soczi 2014. Wszystko na temat soczi 2014 na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.