porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kiszenie kapusty - co jest potrzebne?

Kapustę kiszoną warto jeść zwłaszcza w sezonie zimowym, bo kiszona kapusta, bogata w błonnik, witaminę C i probiotyki zawarte w kwasie mlekowym, wspomaga odporność na infekcje. A ukiszona i przyprawiona we własnej kuchni będzie smakowała tak, jak lubisz. Jak kisić kapustę?

kiszenie kapusty dodano: 13.08.2014 12:41

Lista firm, które używają bezpiecznej soli. Sprawdź, co jesz!

Afera solna ciągle się rozwija, CBŚ nie ujawnia listy firm, które używały soli przemysłowej, ale są w Polsce firmy, które deklarują i potrafią udowodnić używanie wyłącznie sprawdzonej soli spożywczej. Przedstawiamy listę firm produkujących pożywienie i wykorzystujących bezpieczną sól morską lub kamienną.

afera solna dodano: 11.03.2012 22:33 | odpowiedz (8)

Które firmy truły nas szkodliwą solą przemysłową przez 10 lat? Jakich produktów unikać?

CBŚ ustaliło już nazwy 88 firm, które w swoich produktach używało soli przemysłowej, której składniki mogą mieć działanie rakotwórcze. Zabezpieczono 500 ton soli odpadowej, którą dodawano do przetworów rybnych, mięsnych i pieczywa.

afera solna dodano: 13.03.2012 20:09 | odpowiedz (20)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mateusz Hładki, partner Karoliny Szostak?

Należą do rywalizujących ze sobą stacji, ale najnowsze doniesienia sugerują ...

sól kamienna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. sól kamienna. Wszystko na temat sól kamienna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.