porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy spanie z dzieckiem jest bezpieczne dla dziecka czy nie?

Śpiący maluch, a obok tasak – zdjęcia kampanii społecznej „Śpiąc razem z Tobą, Twoje dziecko może być w równym niebezpieczeństwie”  wywołało w internecie burzę wśród rodziców, którzy z miejsca podzielili się na dwie frakcję: zwolenników spania w jednym łóżku z maluchem i zajadłych przeciwników. Czy spanie z dzieckiem jest bezpieczne? 

deser serw dodano: 20.02.2012 14:05 | odpowiedz (2)

JAK SPAĆ Z NIEMOWLAKIEM, by nie zrobić mu krzywdy?

Spanie z niemowlakiem w jednym łóżku jest wygodne dla mamy karmiącej piersią, ale wiele matek obawia się, czy nie przyduszą maluszka. Radzimy, co trzeba zrobić, by wspólne spanie było bezpieczne.

dziecko dodano: 31.10.2012 12:00

Spać z dzieckiem czy osobno? Co jest lepsze dla niemowlaka: spanie z mamą czy we własnym łóżku?

Jak powinien spać noworodek? Sam czy z mamą? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każ- da rodzina, mając na uwadze własne potrzeby i dobro dziecka, powinna sama podjąć decyzję, nie ulegając presji otoczenia.
dziecko dodano: 27.07.2015 15:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest generał Mieczysław Bieniek?

Mieczysław Bieniek, generał w stanie spoczynku, kilka dni temu został ...

spanie z dzieckiem szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. spanie z dzieckiem. Wszystko na temat spanie z dzieckiem na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.