porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wybrać meble do mieszkania?

Aby stworzyć harmonijne wnętrze dobierajmy meble i dodatki, trzymając się zasady, że zaczynamy od dużych, stopniowo przechodząc do mniejszych. Sprzęty nie powinny być one umieszczane zbyt blisko siebie - margines jest niezbędny nie tylko dla efektu przestronności, ale także stworzenia czytelnej hierarchii między tłem a przedmiotami unikniemy wtedy chaosu, który jest wrogiem piękna. Z umiarem stosujmy również meble i dodatki, które są w intensywnych kolorach czy oryginalnej stylistyce.

dodatki dodano: 11.09.2013 08:40

Co to jest Internet Rzeczy?

Technologia, która wciąż pędzi naprzód, nie przestaje nas zaskakiwać. Coraz częściej w przeróżnych mediach spotykamy się z pojęciem „Internet Rzeczy”.

INTERNET dodano: 07.09.2015 15:34
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Arthur Cave, syn Nicka Cave'a nie żyje: co o nim wiemy?
Arthur Cave, syn Nicka Cave'a nie żyje: co o nim wiemy?

Nie żyje syn Nicka Cave'a, 15-letni Artur. Chłopak spadł ...

sprzęty domowe szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. sprzęty domowe. Wszystko na temat sprzęty domowe na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.