porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaka choroba powoduje zmianę koloru skóry na niebieski?

Rzadko spotykana choroba argyria, nie zagraża życiu, ale może być kłopotliwa. Argyria, inaczej srebrzyca, jest wywołana regularnym przyjmowaniem dużych ilości związków srebra przez długi czas – przynajmniej kilka miesięcy. Komu grozi?

argyria dodano: 23.01.2012 13:00

Jak czyścić srebro i platery: domowe sposoby

Czym wyczyścić zaśniedziałe srebro? Jak przywrócić blask platerom? Podpowiadamy, jak najlepiej czyścić srebro i naczynia posrebrzane! Warto – ponadczasowe rodzinne srebra i platery to inwestycja na przyszłość!

czyszczenie platerów dodano: 09.06.2016 13:22

Jak czyścić srebro? Domowe sposoby na czyszczenie srebra

Czym należy czyścić srebro? Biżuteria i srebrne sztućce, nawet gdy nie są używane, tracą połysk, okrywają się ciemnym nalotem. Co zrobić, by przywrócić im blask? Jest na to kilka prostych sposobów. Prezentujemy domowe sposoby na czyszczenie srebra. Sprawdź proste metody.

biżuteria dodano: 02.05.2013 17:22

Jak dbać o srebrne sztućce? Jak je czyścić i przechowywać?

Plamki, czarny osad czy zaśniedziałe części – jak wyglądają srebrne sztućce zależy od odpowiedniej konserwacji i sposobu ich przechowywania. Zobaczcie jak czyścić i przechowywać srebrne sztuśce, aby służyły przez lata. 

pielęgnacja srebrnych sztućców dodano: 28.02.2013 10:51

Jak CZYŚCIĆ srebrną BIŻUTERIĘ? Czyszczenie srebrnej biżuterii folią aluminiową

Srebrna biżuteria czasami czarnieje i wtedy nie prezentuje zbyt pięknie. Na szczęście są sposoby, by srebro odzyskało swój blask. Jakie? Najlepsze są oczywiście te, z których korzystały nasze babcie. Mówimy, jak wyczyścić srebrną biżuterię.

czym wyczyścić srebro dodano: 16.01.2013 16:37

CZYSZCZENIE SREBRA. Czyszczenie srebrnej biżuterii i sreber stołowych. W jaki sposób czyścić srebro?

Srebrna biżuteria, sztućce, tace, wazy i inne przedmioty ze srebra mają to do siebie, że z czasem ciemnieją pod wpływem związków chemicznych zawartych w powietrzu lub wydzielanych przez skórę osoby, która je nosi. Warto wiedzieć, jak je czyścić, aby nadal wyglądały jak nowe. Jak czyścic srebro?

bransolety srebrne czyszczenie dodano: 15.01.2013 10:43

Jak wyczyścić SREBRO folią aluminiową i roztworem soli?

Wiele osób z okazji zbliżających się świąt wyciąga z głębi szuflad rodowe srebra – sztućce, cukiernice, maselnice lub tace. Podpowiadamy, jak łatwo pozbyć się z nich ciemnego nalotu, którym są pokryte.

czym wyczyścić srebro dodano: 26.11.2012 11:16

Szpadzista Bartosz Piasecki, srebrny medalista igrzysk olimpijskich 2012 KIM JEST?

Polski szpadzista Bartosz Piasecki (25 lat) to srebrny medalista igrzysk olimpijskich Londyn 2012. Bartosz, choć jest Polakiem na olimpiadzie reprezentuje Norwegię. Mówimy kim jest dwudziestopięciolatek, zdobywca srebra na igrzyskach.

Bartosz Piasecki dodano: 01.08.2012 23:47

Co to jest ZŁOTOGŁÓW? Co to znaczy ZŁOTOGŁÓW?

ZŁOTOGŁÓW to rodzaj bogatej tkaniny z nici złotych lub srebrnych (srebrogłów). Co to znaczy złotogłów? Co to jest złotogłów?

Lilia Złotogłów dodano: 03.04.2012 11:57

ZŁOTNICTWO dla każdego. Jak lutować srebro?

Złotnictwo było długo sztuką tajemniczą i dostępną tylko dla wtajemniczonych. Dziś coraz popularniejsza staje się wyjątkowa, autorska biżuteria. Przy wielu bardziej skomplikowanych projektach niezbędne okaże się połączenie srebrnych części. Jak to zrobić?

biżuteria dodano: 17.01.2012 13:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Męczyńska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Oglądając seriale i filmy nie zastanawiamy się zazwyczaj, kto stoi ...

srebro szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. srebro. Wszystko na temat srebro na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.