porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak segregować śmieci w Warszawie? Wszystko o segregowaniu śmieci. Segregacja śmieci - Warszawa

Od 1 lipca 2013 obowiązuje specjalny pomostowy program gospodarowania odpadami. Warto poznać te zasady. Sprawdź, jak segregować śmieci w Warszawie. Wszystko o segregowaniu śmieci - Warszawa - segregacja śmieci. Segregacja śmieci ZASADY

ekologia dodano: 03.07.2013 12:07

Jak segregować śmieci? PORADNIK SEGREGACJA ŚMIECI ZASADY

Śmieciowa rewolucja wywróciła do góry nogami dotychczasowe przyzwyczajenia Polaków dotyczące wyrzucania śmieci. Kto chce płacić mniej za ich wywóz, musi nauczyć się je segregować. Sprawdź, jak to zrobić. Jak segregować śmieci? Gdzie wyrzucać odpady? PORADNIK  SEGREGACJA ŚMIECI ZASADY

ekologia dodano: 05.07.2013 21:08

Ranking efektywności środowiskowej. Która jest Polska?

Szwajcaria wszystkim kojarzy się z pięknymi krajobrazami i czystym powietrzem. I to nie jest tylko stereotyp. Szwajcaria autentycznie zachwyca różnorodnością swojego krajobrazu i rzeczywiście najczystszym krajem świata. Polsce wiele od Szwajcarii dzieli także w zakresie efektywności środowiskowej.

czyste powietrze dodano: 12.02.2014 11:26

Dlaczego warto oszczędzać wodę?

Wody pitnej jest coraz mniej, a uzdatnianie jej jest bardzo kosztowne. Jednak wysoka cena wody to nie jedyny powód, dla którego warto ją oszczędzać. Jej brak i zwiększające się zużycie prowadzi również do degradacji środowiska.

budżet domowy dodano: 02.01.2012 08:05

HAŁAS. Czy HAŁAS JEST SZKODLIWY? Jak można go zredukować?

Hałas zagraża szczególnie mieszkańcom dużych miast. Wystarczy uchylone okno, aby dźwięki dochodzące z ulicy zakłócały spokój. Obecnie, tworząc nowoczesne technologie oraz stosując innowacyjne rozwiązania, dużą wagę przykłada się do redukcji poziomu hałasu.

dźwięki dodano: 23.11.2011 10:02 | odpowiedz (2)

Czy potrzebne jest pozwolenie na zbiornik deszczówki?

Coraz więcej osób decyduje się na zbieranie deszczówki. Jedni robią to z oszczędności, inni z troski o środowisko, jeszcze inni dlatego, że zapanowała taka moda.
deszczówka dodano: 21.05.2015 12:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?
Polityczna przeszłość Andrzeja Dudy. Jak przebiegała jego kariera?

Ma dopiero 43 lata, za sobą prężną karierę polityczną, a ...

środowisko szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. środowisko. Wszystko na temat środowisko na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.