porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki jest STADION NARODOWY, najdroższy i największy obiekt sportowy w Polsce?

Budowa stadionu narodowego w Warszawie elektryzowała opinię publiczną od dnia ustalenia organizatora EURO 2012. Mówimy, jak POWSTAŁ STADION i czy to koniec prac budowlanych? Poznaj ciekawostki związane ze stadionem i dowiedz się, jak działa ruchomy dach! Jak prezentuje się STADION NARODOWY? Start EURO 2012 8.06.2012.

bilety na euro dodano: 12.03.2012 01:07

Jak zobaczyć otwarcie Stadionu Narodowego w Warszawie?

Otwarcie Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 stycznia 2012 roku. Będzie to wielka impreza muzyczna z udziałem znanych polskich zespołów. Wstęp jest bezpłatny.

Coma dodano: 25.01.2012 12:12

Które polskie miasta mają szansę na współorganizację Euro 2020?

Decyzja w sprawie organizacji Euro 2020 zapadła 6 grudnia 2012 roku. Mistrzostwa Europy odbędą się w 13 europejskich miastach. Pomysł Michela Platiniego spotkał się z dużą aprobatą średnich i małych państw, w tym Polski. UEFA opracowała jednak twarde kryteria, które musi spełnić kandydat do Euro 2020. Czy Polska ma szansę ponownie stać się współorganizatorem piłkarskich mistrzostw Europy? Mówimy, które polskie miasta mają szansę na współorganizację Euro 2020.

Euro 2020 dodano: 28.01.2013 14:08

Czym jest plagiat? Czy klip promujący Warszawę na Euro 2012 można nazwać plagiatem?

Plagiat można łatwo wykryć, ale ciężko go udowodnić! Wiele filmów, promujących różne miasta bądź wydarzenia, bywa do siebie zaskakująco podobnych. Jak bardzo jeden z nich musi przypominać drugi, by można go było nazwać plagiatem? Co to jest plagiat? Czy plagiat jest kradzieżą?

film promocyjny dodano: 12.12.2011 06:40 | odpowiedz (1)

Ile zarabiają szefowie spółek zajmujących się Stadionem Narodowym?

Minister sportu Joanna Mucha krytykowała kontrakty, które jej poprzednicy podpisywali z szefami spółek od Euro. Ale jak się okazuje, na początku tego roku sama podpisała podobne umowy! Pensje szefów tych spółek sięgają 30 tys. zł, a premie nawet kilkuset tysięcy złotych!

ile zarabiają prezesi dodano: 26.03.2013 16:34

Stadion Narodowy zmieni nazwę na BIEDRONKA ARENA?

A więc w końcu do tego doszło. Razem z Euro 2012 przyszły nowe nadzieje i powiew nowoczesności w nieremontowanej od wielu lat Warszawie. Najważniejszą inwestycją był Stadion Narodowy. Duma i chluba mieszkańców Warszawy. Niestety, prawdopodobnie niedługo Stadion Narodowy zmieni swoją nazwę...

Biedronka Arena dodano: 20.05.2013 21:28

Jak kupić BILETY na mecz POLSKA - ANGLIA na Stadionie Narodowym?

To będzie największy hit piłkarski końcówki roku. W połowie września Polski Związek Piłki Nożnej rozpoczyna sprzedaż biletów na mecz Polska - Anglia w eliminacjach do mistrzostw świata, który zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym. Jak kupić na niego bilety?

eliminacje do MŚ 2014 dodano: 27.09.2012 09:58 | odpowiedz (1)

Gdzie można zobaczyć transmisję meczu Polska - Portugalia?

Inauguracyjny mecz na Stadionie Narodowym to pojedynek Polska - Portugalia. 29 lutego piłkarska reprezentacja Polski zmierzy się w kontrolnym spotkaniu z Portugalią, która w rankingu FIFA zajmuje siódme miejsce. Mecz odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. To pierwszy mecz na stadionie w stolicy. Mówimy, w której stacji telewizyjnej odbędzie się transmisja z tej konfrontacji i jakie gwiazdy fubolu będzie można oglądać.

Cristiano Ronaldo dodano: 29.02.2012 11:04 | odpowiedz (24)

Gdzie obejrzeć mecz POLSKA - ROSJA 12 czerwca 2012 (Warszawa, godzina 20.45)?

Mecz Polaków z Rosjanami będzie drugim spotkaniem biało-czerwonych na EURO 2012. Tego nie można przegapić! Gdzie i o której godzinie starcie polsko-rosyjskie będą mogli obejrzeć ci, którzy nie zasiądą na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie?

dodano: 31.05.2012 10:36 | odpowiedz (3)

Premia Kaplera i tajny aneks do umowy. Jaka jest treść aneksu? Mówimy, jak napisać korzystną umowę

Rafał Kapler ma dostać pół miliona złotych odprawy ze stanowiska szefa Narodowego Centrum Sportowego, minister Mucha wstrzymała wypłatę, ale w ten sposób Kapler zarobi więcej, bo każdy dzień zwłoki w wypłacie oznacza karne odsetki. Co jeszcze ujawnia tajny aneks do umowy? Czy można tak skonstruować umowę, aby zarabiać za nic nie robienie?

jak pisać umowę dodano: 21.08.2013 09:47 | odpowiedz (3)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sasza Różycka - kim jest?
Sasza Różycka - kim jest?

Sasza Różycka to absolwentka grafiki i… striptizerka. Niedawno została wydana ...

stadion narodowy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. stadion narodowy. Wszystko na temat stadion narodowy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.