porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki STÓŁ wybrać do JADALNI: prostokątny czy okrągły? JAK URZĄDZIĆ JADALNIĘ?

Stół, przy którym zmieszczą się wszyscy bliscy, to serce każdego domu. Jaki stół wybrać do jadalni, by spełniał wszystkie nasze oczekiwania - prostokątny czy okrągły? Jakie są ich wady i zalety? Jak urządzić jadalnię?

gdzie ustawić stół dodano: 28.05.2012 12:33

Jak dopasować stół i krzesła do wnętrza?

Pożegnaliśmy modę na „szybkie jedzenie”, wróciliśmy do celebrowania posiłków, najchętniej w większym gronie, szczególnie w święta. Podstawa sukcesu to dobry stół i wygodne krzesła. Co zrobić, by ze sobą grały?

aneks jadalny dodano: 12.01.2015 12:13

Gdzie ustawić STÓŁ w domu: w kuchni, salonie czy jadalni?

Wybór stołu i miejsca jego ustawienia zależy od ilości miejsca oraz potrzeb domowników. Stół w kuchni sprzyja integracji rodziny. W pokoju dziennym służy bardziej gościom. Jeśli jest duży, możemy ustawić go w jadalni albo między kuchnią a salonem. Do wyboru mamy stoły prostokątne, okrągłe i owalne. Możliwości jest wiele.

gdzie ustawić stół dodano: 23.05.2012 12:32 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?
Paulina Kaszuba - kim jest twarz kampanii STOMAlife?

Paulina Kaszuba ma 30 lat, a od 13. roku życia ...

stół do jadalni szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. stół do jadalni. Wszystko na temat stół do jadalni na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.