porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jaki STÓŁ wybrać do JADALNI: prostokątny czy okrągły? JAK URZĄDZIĆ JADALNIĘ?

Stół, przy którym zmieszczą się wszyscy bliscy, to serce każdego domu. Jaki stół wybrać do jadalni, by spełniał wszystkie nasze oczekiwania - prostokątny czy okrągły? Jakie są ich wady i zalety? Jak urządzić jadalnię?

gdzie ustawić stół dodano: 28.05.2012 12:33

Jak dopasować stół i krzesła do wnętrza?

Pożegnaliśmy modę na „szybkie jedzenie”, wróciliśmy do celebrowania posiłków, najchętniej w większym gronie, szczególnie w święta. Podstawa sukcesu to dobry stół i wygodne krzesła. Co zrobić, by ze sobą grały?

aneks jadalny dodano: 12.01.2015 12:13

Gdzie ustawić STÓŁ w domu: w kuchni, salonie czy jadalni?

Wybór stołu i miejsca jego ustawienia zależy od ilości miejsca oraz potrzeb domowników. Stół w kuchni sprzyja integracji rodziny. W pokoju dziennym służy bardziej gościom. Jeśli jest duży, możemy ustawić go w jadalni albo między kuchnią a salonem. Do wyboru mamy stoły prostokątne, okrągłe i owalne. Możliwości jest wiele.

gdzie ustawić stół dodano: 23.05.2012 12:32 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Wołejnio: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Katarzyna Wołejnio: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Wielki powrót polskiej aktorki! Katarzyna Wołejnio jest gwiazdą najnowszego programu ...

stół do jadalni szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. stół do jadalni. Wszystko na temat stół do jadalni na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.