porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Certyfikat energetyczny - czy dom jednorodzinny musi go mieć?

Jeśli chcesz kupić dom, żądaj od sprzedawcy okazania certyfikatu energetycznego. Świadectwo energetyczne (zwane też certyfikatem) pomoże ci oszacować przyszłe koszty ogrzewania domu. Podpowiadamy, w jakich sytuacjach potrzebny jest taki certyfikat.

budowa domu dodano: 21.11.2012 12:53

Świadectwo energetyczne. Czy można bez niego sprzedać mieszkanie?

W marcu 2015 r. zmieniły się przepisy o świadectwach energetycznych sporządzanych dla budynków i mieszkań. Co to oznacza dla osób, które chcą sprzedać lub wynająć swoje mieszkanie?

sprzedaż mieszkania dodano: 13.05.2015 16:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Justyna Pochanke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Justyna Pochanke: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Justyna Pochanke to jedna z bardziej cenionych prezenterek. Związana z ...

świadectwo charakterystyki energetycznej szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. świadectwo charakterystyki energetycznej. Wszystko na temat świadectwo charakterystyki energetycznej na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.