porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak przygotować DOM NA ŚWIĘTA?

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko miła rodzinna atmosfera i brzuchy pełne pysznych dań. Aby móc się tym wszystkim cieszyć trzeba włożyć sporo pracy w gotowanie, kupowanie prezentów, ale i odpowiednie przygotowanie domu. Jak się do tego zabrać?

Boże Narodzenie dodano: 26.11.2012 08:49

WIELKANOC. Jak przygotować się do Świąt Wielkanocnych? KALENDARIUM PRZYGOTOWAŃ

Wielkanoc i wielkanocna przerwa świąteczna (Święta Wielkanocne w 2015 roku) rozpocznie się 2 kwietnia 2015 roku i potrwa do 7 kwietnia. Okres przedświąteczny to dla wszystkich bardzo trudny czas, bo musimy połączyć pracę, sprzątanie, świąteczne zakupy i planowanie świąt. Od czego zacząć świąteczne przygotowania? Kiedy zacząć przygotowania, aby zdążyć na Wielkanoc?

 

przed świętami dodano: 29.03.2015 10:11

Przedświąteczne porządki - sprawdzone sposoby Perfekcyjnej Pani Domu

Domowe porządki, zwłaszcza te przedświąteczne to specjalność Perfekcyjnej Pani Domu. Perfekcyjna Pani Domu radzi, jak szybko i łatwo doprowadzić mieszkanie do perfekcji, czyli jak skutecznie posprzątać mieszkanie na święta, oczywiście domowymi sposobami.

domowe porady dodano: 26.11.2014 08:40

Świąteczne porządki. Jak czyścić fugi? CZYSZCZENIE FUG – SPRAWDZONE SPOSOBY

Świątecznych porządków nie zostawiaj na ostatnią chwilę. Zabierz się za nie już teraz. Zacznij od czyszczenia fug. Można to zrobić zarówno preparatami chemicznymi, jak i korzystając ze starych, sprawdzonych, domowych sposobów.

czyszczenie fug dodano: 26.11.2013 11:57

Kalendarium porządków świątecznych - jak posprzątać i się nie zamęczyć?

Nie musisz się męczyć i biegać z mopem od rana do nocy, by twój dom lśnił czystością na święta. Rozłóż porządki na wiele dni. Podpowiadamy, jak to zrobić. Oto kalendarz świątecznych porządków. Najlepiej go wydrukuj i połóż w widocznym miejscu.

harmonogram przedświątecznych prac dodano: 02.12.2014 11:13

Czyszczenie mebli fornirowanych. Jak czyścić meble fornirowane?

Czyszczenie fornirowanych mebli nie jest trudne, ale trzeba wiedzieć, które środki czyszczące mogą uszkodzić fornir. Forniru nie natłuszczamy, nie czyścimy alkoholem ani rozpuszczalnikami. Jak więc czyścić meble fornirowane?

czyszczenie forniru dodano: 28.03.2013 22:01

Co zrobić, żeby dzieci pomagały w przygotowaniach świątecznych?

Okres przedświąteczny to czas wypełniony obowiązkami. Aby wszystko przebiegało sprawnie, warto zaangażować w przygotowania także pozostałych domowników, w tym dzieci. Warto wiedzieć, że już kilkulatek śmiało może pomagać w obowiązkach domowych, jeśli tylko dobierzemy je do jego umiejętności.

dziecko dodano: 01.12.2014 12:40
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Barbara Maciejczyk: kim była stewardesa z tupolewa?

Babara Maciejczyk to stewardesa z prezydenckiego Tu-154M, która przed katastrofą ...

świąteczne porządki szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. świąteczne porządki. Wszystko na temat świąteczne porządki na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.