porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jarmarki świąteczne w Polsce. Część 1 - Warszawa, Poznań, Kraków

Masz dosyć centrów handlowych, chcesz kupić niezapomniamy prezent pod choinkę, a przy okazji przypomnieć sobie, jak wyglądają tradycyjne polskie święta Bożego Narodzenia? Ruszaj na jarmark świąteczny. Sprawdź, kiedy w twoim mieście odbywa się taki jarmark!

choinka dodano: 14.12.2011 14:47

Jarmarki świąteczne w Polsce. Część 2 - Wrocław, Łódź, Gdańsk. Co można na nich kupić?

Jarmarki świąteczne to bardzo dobra alternatywa dla zakupów w zatłoczonych centrach handlowych. Dzięki nim można poczuć magię prawdziwych świąt. Mówimy, kiedy i gdzie odbywają się jarmarki bożonarodzeniowe we Wrocławiu, w Łodzi i Gdańsku.

Boże Narodzenie dodano: 14.12.2011 14:46

Dekoracje świąteczne: 5 ciekawych propozycji na Boże Narodzenie

Dom przystrojony w świąteczne dekoracje już od progu będzie witał odświętną atmosferą. Zobacz 5 pomysłów na udekorowanie domu na Boże Narodzenie.

dekoracje bożonarodzeniowe dodano: 25.11.2013 09:26

ŚWIĄTECZNE DEKORACJE: Jak udekorować stół na święta Bożego Narodzenia?

W domach większości Polaków jedyną dekoracją stołu są świąteczne serwetki. Jednak moda, która idzie do nas z Zachodu, stawia nam coraz większe wymagania. Świąteczny stół musi dziś uginać się pod naporem dekoracji. Zobacz, gdzie i za ile możesz kupić świąteczne dekoracje na stół.

Boże Narodzenie dodano: 11.12.2013 16:21 | odpowiedz (1)

Jak przetrwać ŚWIĘTA NA DIECIE?

Lekarz do końca roku kazał ci przejść na dietę. "Święta i dieta? To nie idzie w parze!" - myślisz zapewne głowiąc się, jak pogodzić widok półmisków wypełnionych kolejnymi pysznościami z ograniczeniami narzuconymi przez lekarza.

dieta dodano: 23.12.2012 20:42

Jak sobie radzić ze świątecznym przejedzeniem - SPOSOBY na PRZEJEDZENIE

W święta Bożego Narodzenia to czas spotkań z bliskimi przy suto zastawionych stołach. Podczas Wigilii i dwóch świątecznych dni zjadamy większe niż zwykle ilości jedzenia. Jak sobie radzić ze świątecznym przejedzeniem - sprawdzone sposoby na przejedzenie.

Boże Narodzenie dodano: 19.12.2012 15:42

Jaka będzie pogoda w Święta Bożego Narodzenia 2012 w największych miastach Polski?

Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2012 może rozczarować wielu z nas. Synoptycy straszą, że w tym roku chyba nie czekają na nas białe święta? Oto pogoda na Wigilię i święta Bożego Narodzenia 2012 dla największych miast Polski.

pogoda dodano: 17.12.2012 10:59

ŚWIĘTA W POLSCE. Czy świętujemy częściej niż inni Europejczycy?

Uważa się, że w Polsce mamy dużo świąt wolnych, przez co cierpi nasza gospodarka. Jak wygląda to w okresie świąteczno-noworocznym? Kto w Europie musi iść do pracy w pierwszy dzień świąt? W których krajach Sylwester jest dniem wolnym od pracy?

dzień pracujący dodano: 22.12.2011 17:24

Jak jeść w święta, żeby się nie przejeść?

Pachnące szyneczki, wspaniałe serniczki, a ta sałatka z majonezem... I to nęci, i to kusi... Niełatwo sobie odmówić, zwłaszcza przy świątecznym stole. I wcale nie trzeba rezygnować z tych smakowitości, tylko jak się do nich zabierać, żeby nie odłożyły się potem zbędnymi kilogramami?

Boże Narodzenie dodano: 15.12.2013 23:13

Święta gwiazd. Jak Katarzyna Skrzynecka spędzi Boże Narodzenie?

Katarzyna Skrzynecka to pracująca mama, osoba szalenie zajęta. Mimo to, jak opowiada aktorka, z przyjemnością zakasała rękawy i zabrała się do przygotowania świąt Bożego Narodzenia. W 2013 roku spędzi je w domu w Warszawie.

Katarzyna Skrzynecka dodano: 24.12.2013 08:28
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andreas Lubitz, pilot airbusa Germanwings. Kim był? [KARIERA, RODZINA]

Ze wstępnych ustaleń śledczych badających katastrofę samolotu airbus linii Germanwings ...

święta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. święta. Wszystko na temat święta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.