porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak opiekować się świnką morską?

Świnka morska jest przemiłym domowym zwierzątkiem, doskonałym towarzyszem dla starszych dzieci. Co zapewnić śwince i jak się nią opiekować?

świnka morska dodano: 05.11.2014 13:49

Jak karmić świnkę morską? Ulubione pokarmy świnek morskich

Każda świnka morska ma określone potrzeby żywieniowe i swoje „smaki”. Przy karmieniu świnki morskiej nie można zapominać o suchej karmie, wodzie, owocach i warzywach. Hodowca powinien dostarczać jej zróżnicowane posiłki i dbając o jej dietę, zapewnić zdrowie i dobre samopoczucie. Co jeszcze należy wiedzieć o jadłospisie świnki morskiej?

karmienie świnki morskiej dodano: 19.03.2013 12:38
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mateusz Hładki, partner Karoliny Szostak?

Należą do rywalizujących ze sobą stacji, ale najnowsze doniesienia sugerują ...

świnka morska żywienie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. świnka morska żywienie. Wszystko na temat świnka morska żywienie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.