porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

SZAFA DO SYPIALNI – co musisz wiedzieć, zanim wybierzesz? PORADY

SZAFA DO SYPIALNI. Dobra szafa może stać się garderobą dla wszystkich domowników. Dobrze ją więc zaplanuj. Oto, co musisz wiedzieć, nim wybierzesz szafy do sypialni.

garderoba dodano: 30.07.2013 12:55 | odpowiedz (1)

Wygodne szafy – jak je zaaranżować? [3 SPRAWDZONE RADY]

Garderoby są modne i wygodne, ale w niektórych mieszkaniach nie ma na nie miejsca lub przestrzeń – choć duża – nie pozwala na ich zaaranżowanie. Czasem więc lepiej postawić na szafy i schowki. Kiedy takie rozwiązanie jest lepsze?

garderoba dodano: 28.02.2015 15:33

Jak zagospodarować szafę wnękową? Jak rozmieścić w niej półki i drążki?

To jak zagospodarujemy szafę wnękową zależy od wielkości wnęki i od tego co zamierzamy w niej przechowywać. Warto przy tym skorzystać z systemowych rozwiązań do zabudowy szaf, które można kupić w supermarketach budowlanych

drążki do szafy dodano: 11.11.2012 15:05

Jak zaaranżować przedpokój w dobrym stylu?

Przedpokój - odpowiednio urządzony może być wygodny, piękny i praktyczny. Wystarczy, że podczas remontu zastosujecie się do naszych rad.

farba dodano: 16.05.2013 13:28

Kupujemy szafę [CIEKAWE ROZWIĄZANIA]

Szafa działająca na pilota, z drzwiami składanymi w harmonijkę albo przesuwana z kąta w kąt pomieszczenia. Producenci szaf stosują wiele ciekawych rozwiązań. Może któreś przypadnie ci do gustu.

szafa dodano: 19.05.2014 14:01

Kupujemy szafę [7 WAŻNYCH PYTAŃ]

Przybywa ci w domu coraz więcej rzeczy i ubrań? Nie ma wyjścia, trzeba zamówić lub kupić szafę. Jak się do tego zabrać? Sprawdź, jakie pytania warto sobie zadać.

szafa dodano: 19.05.2014 14:01

SZAFA – z jakich materiałów? [PORADNIK KUPUJĄCEGO]

Dlaczego jedna szafa kosztuje dwieście złotych, a druga dwa tysiące? Tajemnica tkwi w materiałach. Zobacz, czym się różnią i które warto wybrać. Oto miniporadnik kupującego szafę.

szafa dodano: 19.05.2014 14:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?

Maturzystka Kinga Jasiewicz nie dostała się na wymarzone studia stomatologiczne ...

szafa wnękowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. szafa wnękowa. Wszystko na temat szafa wnękowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.