porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak wybrać wygodne i ergonomiczne szafki kuchenne?

Z kuchennych szafek korzystamy wielokrotnie w ciągu dnia - otwieramy je, by sięgnąć po talerze, garnki czy kubeczki. To w nich przechowujemy produkty żywnościowe. Jakie rozwiązania sprawią, że szafki w kuchni będą ergonomiczne i ułatwią przygotowywanie posiłków?

ergonomia kuchenna dodano: 09.11.2011 14:06

Czy białe meble kuchenne to dobry pomysł?

Białe meble kuchenne od jakiegoś czasu są bardzo modne. Ale czy względy estetyczne to wystarczający powód, aby się zdecydować na jasne fronty? Czy białe szafki we wnętrzu, w którym pryska olej, łatwo o zabrudzenia resztkami jedzenia zdadzą na pewno egzamin?

aranżacja wnętrz dodano: 13.09.2011 21:38 | odpowiedz (1)

Czy w kuchni można zastosować tylko gotowe zestawy szafek?

Najprostszym sposobem na urządzenie kuchni jest gotowy zestaw mebli. Gdy chcemy, by nasza kuchnia była niepowtarzalna, zaprojektujmy kuchnię ze starych mebli lub zdecydujemy się na wyposażenie jej w szafki murowane. Zobacz jak tanio i oryginalnie urządzić kuchnię. 

kuchnia dodano: 23.02.2012 20:00

Jak odnowić szafki kuchenne? Jak odświeżyć wygląd kuchni?

Jak niewielkim kosztem odnowić szafki kuchenne? Co zrobić, gdy nie mamy pieniędzy na kupno nowych szafek do kuchni? Pomysłów jest co najmniej kilka. Podpowiadamy, jak za nie duże pieniądze odświeżyć wygląd kuchni.

jak pomalować meble dodano: 14.01.2013 13:25

Jak urządzić ergonomiczną kuchnię? Sposoby na wygodną kuchnię

W kuchni bardzo ważna jest wysokość, na jakiej umieścimy blaty, ale nie tylko... Funkcjonalne zorganizowanie szafek często przesądza o tym, czy kuchnia jest komfortowa, czy nie. Podpowiadamy, jak zaplanować wygodną kuchnię. Na jakiej wysokości umieścić blat kuchenny?

aranżacja kuchni dodano: 28.02.2013 21:19

Jakie urządzenia kuchenne ułatwiają utrzymanie czystości w kuchni?

Zainstalowany w zlewozmywaku młynek do usuwania resztek jedzenia oraz segregatory na śmieci to doskonały sposób na utrzymanie czystości w kuchni. Są przyjazne nie tylko porządkowi, ale także naturze i kieszeni, gdyż służą segregacji śmieci

ekologia dodano: 12.03.2012 23:29

Jak mądrze ZAPROJEKTOWAĆ KUCHNIE? CENNE RADY, aby kuchnia była funkcjonalna

Pomyśl o kuchni jak o maszynie - mówi projektant Fitzhug Karol.  Niech ta myśl przyświeca ci przy projektowaniu twojej kuchni. Najlepsze kuchnie, to te, które łączą funkcjonalność i estetykę. 

aranżacja dodano: 29.03.2012 14:37

Jakie szafki do małej kuchni?

Urządzenie małej kuchni to nie lada wyzwanie. Oczywiście, o ile chcesz, aby twoja kuchnia była wygodna i ładna. Nie trudno na kilku metrach kwadratowych urządzić wnętrze, które będzie estetyczne, trudniej sprawić, by było ono wygodne. Sprawdź, jakie szafki do małej kuchni będą najlepsze.

mała kuchnia dodano: 27.01.2014 16:11

REMONT. 5 rzeczy, na których nie warto oszczędzać podczas remontu kuchni

Kuchnia to inwestycja na lata - warto o tym pamiętać. Gdy w efekcie "oszczędności" konieczna będzie później szybka wymiana szafek, zlewozmywaka czy blatów - będzie to także kłopotliwe i kosztowne. Dlatego sprawdź, na czym nie nalezy oszczędzać rozpoczynając remot kuchni.

BATERIE dodano: 18.07.2013 08:22

Wygodne szafy – jak je zaaranżować? [3 SPRAWDZONE RADY]

Garderoby są modne i wygodne, ale w niektórych mieszkaniach nie ma na nie miejsca lub przestrzeń – choć duża – nie pozwala na ich zaaranżowanie. Czasem więc lepiej postawić na szafy i schowki. Kiedy takie rozwiązanie jest lepsze?

garderoba dodano: 28.02.2015 15:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?
Bobbi Kristina Brown, córka Whitney Houston - co o niej wiemy?

Bobbi Kristina 31 stycznia 2015 roku trafiła do szpitala, po ...

szafki kuchenne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. szafki kuchenne. Wszystko na temat szafki kuchenne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.