porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ŁYSIENIE - jakie są przyczyny łysienia?

Przeciętnie co trzeci mężczyzna między 25. a 40. rokiem życia obserwuje łysienie o różnym stopniu nasilenia. Wśród Polaków około 50. roku życia ponad połowa utraciła już włosy. Na szczęście są na to sposoby. Psychologowie podkreślają, że najlepszym z nich jest po prostu zaakceptowanie siebie.

dbać o włosy dodano: 02.01.2012 10:25

Wygląd kota. Jak pielęgnować zwierzę?

Zdrowie domowych kotów zależy tylko od ich właścicieli. Jeśli kot będzie zadbany, pożyje długo. Jak dbać o futro naszego czworonoga? Jak kąpać i chronić przed pchłami? Dowiedz się, jak pielęgnować kota, by był czyścioszkiem i towarzyszył nam jak najdłużej w dobrym zdrowiu?

czystość dodano: 17.02.2012 13:47

Szampon bez SLS – co to jest?

SLS to środek należący do mocnych detergentów anionowych, który znajdziemy w wielu produktach - od płynów do naczyń do kosmetyków pielęgnacyjnych. Jego obecność może spowodować podrażnienia skóry i wiele innych problemów. Sprawdź, czym zastąpić szampony z SLS.

kosmetyki naturalne dodano: 18.10.2014 22:46 | odpowiedz (1)

Jak dbać o włosy w dojrzałym wieku?

Z upływem lat starzeje się nie tylko skóra, ale także włosy. Tracą naturalny kolor, stają się cienkie, łamliwe, matowe. Można jednak poprawić ich wygląd i kondycję, stosując odpowiednią pielęgnację. Jak dbać o włosy w dojrzałym wieku?

jak dbać o włosy dodano: 07.09.2014 15:42

TŁUSTE WŁOSY - jak pielęgnować przetłuszczające się włosy?

Tłuste, brudne włosy to problem dla wielu z nas. Ich pielęgnacja nie jest czasochłonna, jednak trzeba myć je dość często. Dowiedz się, jak ograniczyć przetłuszczanie się włosów!

domowe sposoby dodano: 02.10.2012 08:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Viola Piekut - kim jest? [KARIERA,RODZINA]

Viola Piekut podbiła polski świat mody projektami kreacji przeznaczonych zarówno ...

szampony szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. szampony. Wszystko na temat szampony na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.